BlogPlay.euNowy telefon ze stajni HTC w Play od listopada

10.22.2008 8:20:30 · Opublikowano w HTC, Nowe telefony, oferta, PLAY news przez Damian Dzierżak

Udało nam się potwierdzić pierwszy z zapowiedzianych wczoraj ale nie opublikowanych telefonów. Już od 7 listopada tylko w Play (czwarty operator dostał wyłączność na ten telefon) … HTC Touch HD 🙂

Prawda, że listopad zapowiada się ciekawie.

Be Sociable, Share!
Źródło:

54 komentarze dla wpisu “Nowy telefon ze stajni HTC w Play od listopada”

  1. skoro jest drogi to kupcie tanszy, w czym problem?

  2. oferty swiateczne na poczatku listopada sie pojawia.. Jakos na dniach bedzie pewnie info prasowe i pojawia sie pierwsze info na serwisach branzowych..

    Co do HTC – to nie jest telefon dla kazdego, wiec i cena nie zawsze jest super przystepna. Zajebiscie, ze Play wprowadza takie telefony.

  3. czekam na ten telefon z niecierpliwością! W tego typu diwajsach leży siła play.. Głównie dlatego, ze staną sie dostępne dla ludzi. No i oferta świąteczna 🙂 liczę na mega prezent choinkowy 😉

  4. Plombinka napisał:

    Tak sobie wszyscy czekamy, tak nam obiecują gruszki na wierzbie…dziś 7 listopada i co? Gdzie ten telefon? Tak samo, jak z Omnią będzie??

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.