BlogPlay.euZdobądź Toshibe G900 lub nie :P

10.20.2008 20:12:56 · Opublikowano w inne, PLAY news, Toshiba
Od kilku dni we wszystkich miastach w Polsce odbywa się zażarty bój o zdobycie Toshiby G900. Sposoby są różne: telefonowanie, rezerwacje (przez niektórych sprzedający traktowane jak nic nie warta obietnica, byle by sprzedać aktywacje. Sytuacja taka miała miejsce dzisiaj. Jednej z osób sprzedający odłożyła dla klienta telefon a następnie sprzedała innemu bo akurat chciał ten model) czy też .... odstąpienie rezerwacji :P Po fali sprzedaży miejsca w kolejce po telefon firmy Apple teraz przyszła pora na Toshibę. Oto fragment z opisu aukcji:
Model : G900 Konkretnie : odsprzedam rezerwacje na zakup tego telefonu w warszawie w salonie PLAy na MOKOTOWIE Cena kup teraz 75 zł Realizacja wygranej aukcji wyglada nasteoujaco : Spotykamy sue w salonie play i osoba zainteresowana kupi sobie na abo toshibe g900.
oraz:
Dlaczego warto ... to ostatnia sztuka w Warszawie .
Z tego co się orientuje to nie ostatnia :) Swoją drogą to ciekawe czy ktoś dokona zakupu. Zdjęcia aukcji: I jeszcze link do aukcji: http://www.allegro.pl/item463718161_odstapie_rezerwacje_na_toshibe_g900_warszawa.html
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Zdobądź Toshibe G900 lub nie :P”

 1. Cholera a w moim salonie mam jeszcze ostatnia sztuke Toshiby ts 705 tez za 1 we wszystkich abonamentach i nie rzucają sie tak na nia 🙁

  szkoda…

  ale pomyslu gratuluje chyba zrobie to samo z Toska z mojego salonu…

 2. haha 😀 pomysł jak zwykle polski czyli niema to jak jakiegoś pacana za przeproszeniem zrobić w bambuko 😛

 3. u mnie g900 leżała 2 dni, zainteresowanie spore, ale odstraszała cena… zbyt niska!! . ktoś w końcu kupił ją, szkoda, że wcześniej nie wpadłem na taki patent z aukcją ;))

 4. jeszcze musze 6 miesięcy celibatu od nowego telefonu wytrzymać 😛 A wtedy kontynuacja umowy i jazda z nowym wypaśnym telefonem 😀

 5. Czy wie ktoś może jakie są plany co do iPhone’a w Play? Czy coś się ruszyło w tej sprawie od sierpnia, czy dalej nic konkretnego nie wiadomo?

 6. ja mam nadzieje że iPhona w Play narazie nie będzie …

 7. U mnie są 2 sztuki w salonie 🙂

 8. @marcin: a gdzie jest ten salon jesli jeszcze to po przeszło tygodniu aktualne?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.