BlogPlay.euLista salonów posiadających Toshibe G900

10.20.2008 21:56:13 · Opublikowano w inne, PLAY news, Toshiba
Wszyscy szukają to trzeba pomóc poszukiwaczom :) Oto lista salonów gdzie wedle dzisiejszych danych znajduję się wymarzona Tośka: Biała Podlaska Nomi ul. Sidorska 100 Biała Podlaska Chełmno Grudziądzka ul. Grudziądzka 17 Chełmno Czechowice Dziedzice ul. Niepodległości 11 Gorzów Panorama ul. Górczynska 23 Grójec ul. Niepodległości 3 Słupsk Real ul. Szczecińska 6 Kostrzyn ul. Sikorskiego 16 Kraków Plaza ul. Al.. Pokoju 44 Lublin Real ul. Chodzki 14 Łódź Real ul. Al. Jana Pawła II 30 Pyrzyce ul. 1-go Maja 18 Środa Wielkopolska Kupiec ul. PL.Armi Poznań 3 Toruń Kometa ul. Grudziądzka 162 Toruń Mostowa ul. Mostowa 27 Warszawa Wolska ul. Wolska 82 Playzone Warszawa Złote Tarasy ul. ul. Złota 59 Zielona Góra Tesco ul. Energetyków 2 Niestety nie mogę Was w 100 % zapewnić, że uda się Wam dostać ten telefon w powyższych salonach. Lista ta przedstawia dostępność, więc odłożone telefony dla klientów też są w to wliczane.
Źródło:

59 komentarze dla wpisu “Lista salonów posiadających Toshibe G900”

 1. nie mają juz g900 ale z tego co wiem to i600 🙂

 2. @mala, nie ma już na zakopiance, byłem wieczorem i nic już nie zostało.

  @kRAKUSKA, mam na dzieje iż zdobędziesz jeszcze przynajmniej jednego g900 dla mnie 😛 a jak nie to chyba wezmę tego i600.

 3. Ja też wczoraj próbowałem “upolować” G900 w Krakowie i chyba nie ma już nadziei. W salonach Empiku wyszukiwanie magazynów skończyło się informacją, że w całej POLSCE jest jedna sztuka – w Katowicach. A szukanie po magazynach Germanos nie przyniosło rezultatu (oprócz informacji, że już nie da się jej zamówić). Ktoś zdementuje? 🙂

 4. @muddy
  Ja zdementuje. Jeżeli udajesz się do Empiku to system szuka telefonów prawdopodobnie tylko w bazie Empiku.
  Jeżeli natomiast udasz się do salonu Play Germanos bezpośrednio pod germanosem, to system z pewnością wyszuka jedynie telefony znajdujace się tylko w Softlabie, czyli tylko w salonach własnych- nie ma info o telefonach dostępnych u innych sieci dealerskich. Są takie dwa salony np. w krakowie. Jeden na Zakopiance a drugi na os. zgody które mają inne systemy księgujące i do ich zasobów magazynowych nikt z pracowników innych punktów nie ma dostępu.
  A tak się składa, że one mają największy wybór telefonów w całym krakówku.
  Na zakopiance np. są jeszcze Samsungi i600, których już nie będzie!

 5. @muddy, gdzie w Katowicach?

 6. Czy jest jeszcze szansa gdzie tośke dostać ??
  moze w playzone zlote tarasy ??

 7. już jej niegdzie nie ma, i co gorsza nie bedzie :/

 8. Czy to prawda, że wszystkie wyszły (z KrK i okolic)? bo dopiero wczoraj się dowiedziałem o promocyjnych cenach…

 9. @misiek

  W całej Polsce już nie ma 😛

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.