BlogPlay.eu

Multimedialne promocje w Play abonament

10.02.2008 15:18:06 · Opublikowano w inne, komunikat, PLAY news, regulamin
Z dniem 06.10.2008 operator Play dla wszystkich Abonentów dowolnego planu taryfowego w Play wprowadza dwie promocyjne usługi „Głos się niesie w MMSie” oraz „Przymierz się do muzyki”. Pierwsza z promocji „Głos się niesie w MMSie” umożliwia darmowe korzystanie z Poczty głosowej MMSem. Aktywacja usługi musi nastąpić w okresie 6.10.2008-31.03.2009. Wystarczy wpisać w telefon kod *111*5*1# i zatwierdzić zieloną słuchawką lub włączyć Pocztę głosową MMSem na portalu 24.playmobile.pl w zakładce [Usługi]. Opłaty nie są naliczane do końca pierwszego pełnego cyklu rozliczeniowego od momentu aktywacji usługi. Aby dezaktywować usługę przez telefon wystarczy wpisać kod *111*5*2# i zatwierdzić zieloną słuchawką lub wyłączyć usługę na portalu 24.playmobile.pl w zakładce [Usługi] Druga promocja „Przymierz się do muzyki” pozwala na bezpłatne korzystanie z usługi Muzyka na czekanie i oferuje klientom 10 propozycji muzycznych: Usługę należy aktywować w okresie trwania promocji tj. 6.10.2008-31.03.2009, a opłaty nie są naliczane za okres od momentu aktywacji do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego po aktywacji usługi. Usługę można aktywować przez telefon wpisując kod *111*19*1# i zatwierdzając zieloną słuchawką – wtedy klient otrzyma gratis utwór Drum’n Bass. Może wybrać inny utwór wysyłając SMS z kodem utworu na numer 333, na przykład wysyłając SMS o treści CHILL włączy Muzykę na czekanie z utworem Chillout. Można również wybrać dowolny inny utwór dostępny na stronie www.playmobile.pl. (utwory płatne według cen podanych na stronie, abonament gratis) Dezaktywacji można dokonać przez telefon po wpisaniu kodu *111*19*2# i zatwierdzeniu go zieloną słuchawką lub przez wysłanie SMS o treści NIE na numer 3000 Promocja dotyczy wszystkich ofert na abonament (Play Abonament, Nowy Play Abonament, Rozmawiaj bez końca, Pisz i rozmawiaj), więcej informacji znajduję się na stronie www.playmobile.pl Źródło: komunikat prasowy Play Nasz komentarz: Wreszcie użytkownicy abonamentów Play mogą sprawdzić jak działają powyższe usługi i zdecydować się lub nie na korzystanie w przyszłości :)
Źródło:

10 komentarze dla wpisu “Multimedialne promocje w Play abonament”

 1. Czyżby Play przypomniał sobe że jedyny pewny stały wpływ do ich kasy, to rachunki z podpisanych 2-letnich cyrografów? Czytałem 2 razy bo ciężko było uwierzyć że to dla abonamentu, a nie karty.

 2. Dla play karty i mixa tez jest promocja na testowanie poczty glosowej mms: Usługę należy aktywować w dniach 8-20.10.2008 aby do końca października testować ją za darmo.

 3. dobre i to niech sobie potestują 😛 Ja się zastanawiam kiedy zniknie ze sceny na dobre stara play karta 🙂 może z końcem roku? (oczywiście chodzi mi o zniknięcie z rynku kart sim ze starą taryfą) Pozdro

 4. dałbym głowę, że to już było jakiś czas temu

 5. do Bartosza – bo ja wiem… ostatnio coraz CZĘŚCIEJ widzę stare karty, w miejscach, w których JUŻ ich nie było – wygląda na to że PLAY na szczęście chyba wycofał się z rezygnacji ze starych kart – ponoć te nowe wcale nie stały się hitem… no bo i jak, takimi samymi cenami jak konkurencja? czyli praktycznie podwyżką???

 6. niby tak ale zapewne może mieć co innego w zanadrzu brak promocji dodatkowych dla starej play karty 🙂

 7. aha jeszcze jedno… jak byłem w empiku zarejestrować aktualnie używany nr PLAY to faktycznie było do wyboru do koloru ktoś chce starego playa ma chce nowego też ma… w kiosku gdzie sporo play’kart kupiłem są same stare (przynajmniej były same stare) 😀 niemniej jednak co by się sprzydało to możliwość powrotu z nowej taryfy na starą… nawet taki badziew jak orange (to mówi wieloletni użytkownik ma aktualnie 3 taryfy i każdy se wybiera co chce) a nie tak że jak masz długo nr i się nabierzesz na nowego playa to już ci dziękują hehe 😛 Poza tym stara playkarta chyba jedna z lepszych o ile nie najlepsza oferta pre paid (oczywiście biorąc pod uwagę pewne sprawy profil dzwonienia do wszystkich sieci)
  Pzdr

 8. Szkoda ze tak w muzyce na czekanie jest malo piosenek i wszystkie sa do dupy ;/

 9. Piosenek jest od X… 🙂 Wystarczy wejść na PlayNet. Te są zapewne darmowe, więc dlatego nie ma ich dużo 🙂

 10. co miesiąc zdaje się zmieniają się i zawsze tam do wyboru jakieś darmowe są… podobnie powiadomienia na poczte głosową 😛 jak ktoś chce darmówki to znajdzie hehe 😀

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.