BlogPlay.euPromocja 30 minut dogadania w Play

09.29.2008 21:51:58 · Opublikowano w inne, PLAY news, promocja, regulamin, usługi
Użytkownikowi oferty Nowy Play na Kartę i Nowy Mix w Play, który w okresie od 29.09.2008 do 05.10.2008 doładuje swoje konto na stronie www.doladowania.playmobile.pl kwotą 50 zł brutto, zostanie dodany dodatkowy pakiet 30 minut. Dodatkowe minuty można wykorzystać ciągu 30 dni od wykonania promocyjnego doładowania na krajowe połączenia głosowe i wideo do Play oraz na połączenia krajowe na numery stacjonarne. W czasie trwania promocji można z z niej korzystać wielokrotnie, a uzyskane pakiety minut będą się kumulować na koncie. Regulamin oferty promocyjnej „30 minut dogadania” Źródło: telix.pl Nasz komentarz Dziwne wydają się zapisy regulaminowe promocji:
Niniejszy Regulamin opisuje zasady korzystania z oferty promocyjnej „30 minut dogadania” (zwanej dalej „Promocją”), z której korzystać mogą Abonenci Mix (Oferta Mix w Play) oraz Użytkownicy Oferty Nowy Play na Kartę zwani dalej „Klientami”
A co z klientami starej Play Karty? Czyli co dzielimy klientów na lepszych i gorszych?
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Promocja 30 minut dogadania w Play”

 1. misiek8881 napisał:

  po prostu oferta skierowana do danych planów taryfowych 😛

 2. Poprostu starą Play Kartę mają gdzieś, bo muszą dodać bonus za doładowania np. za 50 mamy 20 co nam daje ok 40 min. Więc i tak więcej niż w tej ofercie!!!

 3. Zgadza się, w starej ofercie klienci mają bonusowe złotówki, w nowej bonusowe minuty (szkoda że promocja na taki krótki okres). Nowa i stara Play Karta to są dwa różne produkty, każdy korzysta w oferty, która mu bardziej odpowiada 🙂

 4. szkoda, ze nie ma możliwości ustanowienia jednego (choćby) numeru na tańsze rozmowy (coś takiego jest w innych opach) – natomiast przeczytajcie, jaki numer wykręcił PLAY :)))

  http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,5750373,Ale_Play_wykrecil_im_numer.html

 5. @ ddluk i sobol co Wy mówicie? Nie dbają o nas (użytkowników starej prepaid)?
  Jest pakiet 1000 sms/mms do wszystkich za 10 zł, co jakiś czas pakiety minut w promocyjnej cenie, możliwość wymiany telefonu w grudniu (o ile się zapisało do „Telefon na deser”), nie wspominając o minutach w standardzie. I czego chcieć więcej? Naprawdę. Trochę ogłady w życzeniach, bo wydaje mi się, że dla Starej Karty, Play zrobił naprawdę dużo 🙂

  No może pomysł osoby no nicku “:))” w kwestii wybranego numeru był by dobry. Ale no nie wszystko naraz. Zresztą w Starym Play o to właśnie chodziło, żeby nie być jak reszta szarych opów.

  PS. @ddluk napiszcie coś o tej akcji ze sprzedażą udziałów w Play, ciekawy temat i jeszcze ciekawsze ewentualne tego konsekwencje (mam nadzieję pozytywne)

  pozdrawiam

 6. Panowie wystarczy sprawdzić pod *111# co sie kryje w promocjach dla starej play karty, sa tam np pakiet 30 minut do Play, 30 minut do wszystkich sieci za 9zl i inne, wiec caly czas cos mozna w pakiecie zakupic

 7. no cóż to było do przewidzenia trzeba powoli odchodzić od starej play karty bo się niezarobi 😀

 8. Po raz kolejny DDLUK robisz z igly widly 😀

  Uzywam od lat TAK TAKa z taryfa HAPPY, kotra jest w ofercie od dwoch lat chyba. Od tego czasu, jak pojawiaja sie nowe oferty tez sa skierowane tylko dla tej taryfy. Wszystkie poprzednie funkcjonowaly ale nie byly do niej kierowane zadne nowe promocje. Podobnie zreszta jest w orange.

  Uwazam, ze to niesprawiedliwe mowienie “dzielimy klientow na lepszych i gorszych”..

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.