BlogPlay.eu



Darmowizja = darmo kłopoty Play?

09.12.2008 22:02:26 · Opublikowano w PLAY news
Chciałbym się podzielić z wami moim spostrzeżeniem.

Dostałem dzisiaj sms-a od Play (pewnie tak, jak każdy z Was) o promocji Darmowizja.

„ Darmowizja! Tylko 13 i 14.09.08 polaczenia wideo do wszystkich w Play za darmo. Dostęp do tvn24m gratis – dzwon video *7124. więcej www.playmobile.”

Wszystko pięknie, super promocja – tak pewnie wiele osób sobie pomyślało. Ale zastanawia mnie, co np. z osobami które dostały takiego sms-a, a nie mogą sprawdzić regulaminu na stronie, albo nie mają takiej potrzeby, gdyż na stronie dot. tej promocji nie jest napisane, że promocja dotyczy połączeń w zasięgu sieci P4. Taka informacja widnieje dopiero w regulaminie.

Dla mnie to jest zrozumiałe, że taka oferta może być tylko na sieci macierzystej, ale co z osobami, które nie doczytają, będą akurat w zasięgu Plusa i wykonają połączenie, które według ich przekonania powinno być bezpłatne, bo tak zostali poinformowani przez sms?

Poczują się (błędnie) oszukani , zacznie się narzekanie na Play, reklamacje...

A wystarczyło tylko na stronie i w sms-ie zamieścić krótką informacje o tym, że promocja nie dotyczy połączeń realizowanych i odbieranych w zasięgu Polkomtela/Plusa.

Na zakończenie przypominam o tym, abyście sprawdzili najpierw czy jesteście w zasięgu Play , zanim będziecie chcieli skorzystać z promocji Darmowizja :)

Źródło:

56 komentarze dla wpisu “Darmowizja = darmo kłopoty Play?”

 1. to co tutaj insynuujecie to nie ma najmniejszego sensu

  Reklama powinna być taka by myliła potencjalnego klienta, by zaciekawiła punktem kulminacyjnym, a odchodzące od tego promienie rozwiała.

 2. konsultantkaon 14 września 2008 at 16:52

  w czasie trwania promocji wideo rozmowy przez nadajniki plusa nie działają, ale promocja tylko dziś do północy…. tak więc dzwońcie, patrzcie, oglądajcie a na pleja nie narzekajcie

  konsultantka ma racje probowalem w sobote zadzwonic w zasiegu nadajnika plusa poprzez usluge videorozmowa i klops wiec zgadzaloby sie z tym co pisze

 3. Pragnę ostrzec wszystkich użytkowników tego operatora, przed bzdurnymi reklamami. Naciągają ludzi na bezpłatne rozmowy, jest to tani chwyt. Jestem użytkownikiem tego opratora od m-ca czerwca 2008 roku i mogę stwierdzić , że z operatorem u którego mam 2-gi telefon od 10 lat, nie miałam i nie mam żadnych problemów co z PLAY-em, przez okres 3 m-cy. Zerwanie umowy z tym operatorem jest najdroższe , droższe kilkakrotnie od innych operatorów. Proszę sprawdzać swoje r-ki, gdyż strona PLAY 24 (niby ma być realna dla użytkowników , a niestety nie jest) zmienia się w zależności od potrzeb PLAYa. Pragnę poinformować, że potrafią naliczać co 3, 5 sekund SMSy do tego samego numeru ( tak jakby przez SMSy pisało się książkę). Liczba SMSów zupełnie może nie zgadzać się z SMSami w aparacie telefonicznym. Kwestie sporne rozliczają sobie poprzez blokadę aparatu telefonicznego pomimo zapłaty za abonament. Korespondując z pracownikami obsługi klienta otrzymuje się odpowiedzi- nie na temat. Jednocześnie informuję iż przy podpisaniu umowy należy żądać wszystkich załączników do niej, bo inaczej nie dadzą.

 4. haha 😀 play play… play 😛 Może nie jest aż tak tragicznie bo byćmoże to błąd w systemie bilingowym jakiś (już problemy były z mmsami rozliczanymi jako dane albo… naliczanie opłaty za wejście na strone główną playnet) więc polecam zgłosić reklamację.
  Inna sprawa faktycznie przy korespondencji mailowej na stronie można dojść do wniosków iż połowa odpowiedzi jest pisana na zasadzie kopiuj wklej (albo inaczej bot typu snickers został przygotowany i odpowiada na zadane pytania a nie konsultant/tka)
  Hehe 😛

 5. Jaki przekręt? Jakie oszustwo?
  Korzystasz z jakiejś usługi?
  -pierw zapoznaj się z jej Regulaminem.
  Proste i logiczne. Dotyczy to nie tylko Play nie tylko telefonii komórkowej ale CZEGOKOLWIEK.
  Korzystając z jakiejś usługi, jednocześnie automatycznie wyrażasz zgodę z jej Regulaminem, Operatora, czy żadnego innego dostawcy jakiejkolwiek usługi nie interesuje to czy Ty masz dostęp do internetu, czy nie.

 6. I JESZCZE JEDNA UWAGA!
  Przepraszam najmocniej, ale muszę tu wyśmiać co niektórych!
  ( z pozdrowieniami dla Autora artykułu)
  Bo dopiero teraz to załapałam ;D

  O co wam chodzi z tym zasięgiem Polkomtela?
  Przecież, niezależnie od tego czy trwa akurat jakaś Darmowizja czy też nie, w sieci Play, wideorozmowy mozna wykonywać WYŁĄCZNIE w zasięgu 3G (czyli w zasięgu macierzystym Play).
  Więc w jaki sposób oczekujecie tych błędnych naliczeń za korzystanie z nich w zasięgu Plusa?
  Skoro wykonanie takiego połączenia, znajdując się w sieci Plus, jest fizycznie nie-moż-li-we?

  Nic, tylko się dopatrujecie gdzie tu Play chce was oszukać..

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.