BlogPlay.euEurotaryfa w PLAY tańsza, bez promocji i dla wszystkich

07.31.2008 12:55:42 · Opublikowano w PLAY news
Multimedialny operator telefonii komórkowej PLAY od 30 sierpnia br zmienia stawki roamingowe na niższe od poziomu regulacji unijnej. Na koniec sierpnia w PLAY będą obowiązywać nowe stawki połączeń w roamingu międzynarodowym - tylko 1,6 zł za minutę połączenia wychodzącego w strefie Euro do Polski i do strefy Euro oraz 75 groszy za minutę połączenia odebranego w strefie Euro. Stawki te zaczną obowiązywać od 30 sierpnia 2008 roku i są niższe niż regulowany poziom Eurotaryfy. PLAY kontynuuje w ten sposób rozpoczętą w zeszłym roku strategię oferowania swoim klientom najniższych stawek roamingowych w Eurotaryfie. Nasz komentarz: Co jak co ale trzeba przyznać, iż Play jak zawsze jako pierwszy wprowadza wszelkie unijne regulacje. Być może już za kilka lat wykonanie połączenia w roamingu nie będzie nas kosztować majątek a kilkadziesiąt groszy za minutę. P.S. Gdyby jeszcze transmisja danych za granicą była tańsza. Pomarzyć zawsze można ;)
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Eurotaryfa w PLAY tańsza, bez promocji i dla wszystkich”

 1. misiek8881 napisał:

  No tak, niby maksymalna stawka to o ile pamiętam coś koło 1,8 zł, a tutaj 1,6 🙂 nieźle 🙂

 2. Trzeba przyznać że dotrzymują słowa i te stawki są najniższe w unijnym roamingu – 1,60zł i 0,75 gr

 3. Świetnie, plus dla Play 😉 A co do internetu, to przecież nie jest tak tragicznie 🙂

 4. ddluk, nie narzekaj – masz w niektorych sieciach 5zl/1MB, przy czym w Plusie 20zl/MB to promocja.

 5. Viviane za transmisje danych tez ma zamiar sie zabrac, wiec to tylko kwestia czasu zanim narzuci odpowiednie stawki 🙂

 6. @maniac Skoro Play wprowadza niższe stawki niż te które Viviane narzuci, to pewnie niedługo cena transmisji także nieźle spadnie 🙂
  Chociaż ja bym wolał, żeby w Polsce spadła, ale na czymś Play musi zarabiać 🙂

 7. No to widzę coraz lepiej! Ale zapomniano dodać, że ceny takie wymusza Unia, a konkretnie to, że od 1 września spada OGÓLNIE i odgórnie cana w eurotaryfie. A to oznacza, że wszystkie sieci obniżą ceny, a nie tylko PLAY, więc dla mnie i wg mnie dla wszystkich to żadna rewelka, ponieważ wszyscy u innych operatorów poczują też obniżkę. PLAY jak widzimy wycycka nas do końca podobnie jak inni operatorzy, bo wprowadza nowe ceny połączeń PO wakacjach tak naprawdę, zamiast faktycznie o ten miesiąc obniżyć ceny wcześniej niż zrobią to inni! I tyle w temacie!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.