BlogPlay.euBartosz Dobrzyński w Play

07.28.2008 10:46:25 · Opublikowano w PLAY news
Bartosz Dobrzyński, dotychczas dyrektor Pionu Marketingu Telefonii Komórkowej Grupy TP, odchodzi z firmy i przechodzi do konkurencji. Według nieoficjalnych informacji będzie zastępcą Jacka Henslera. Źródło: telepolis.pl
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Bartosz Dobrzyński w Play”

 1. A Marcin G. mówi, że to jeszcze nie jest pewne 🙂 Ale mogłoby być ciekawie 🙂

 2. no i…??
  Ale super news.
  Powalające są te wasze ostatnie newsy

 3. @Player

  Jakbyś się zapoznał trochę z profilem wymienionej osoby w newsie to byś wiedział jaki może mieć wpływ na Play.

 4. no ciekawe jakie??? co może zmienić jeden człowiek ?? Nie przesadzajmy…
  Poprostu nie ma o czy pisać na blogu z powodu wakacji to są wrzucane tego typu info.
  Niedługo będziemy czytali newsy tego pokroju :

  “… Adam Kowalski wieloletni pracownik punktu sprzedaży Play w Sochaczewie odchodzi z firmy by rozwijać swoje zdolności zdobyte przy sprzedaży. Nowym pracodawcą Pana Adama będzie Ohmar Betir który to prowadzi stoisko z odzieżą sprowadzaną z Turcji. Jak wielka to strata dla firmy Play nie musimy tłumaczyć Pan Adam wspaniale prowadził sprzedaż naszych usług, w przeprowadzanej ostatnio akcji mającej na cel sprawdzenie jakości obsługi w punktach zwane mister shopper wypadł wspaniale zdobywając 93,5% możliwych punktów, wciskając klientowi który przyszedł po baterie do telefonu, oprócz baterii, abonament 120 orz telewizje N a także Pełen pakiet Netii. Bardzo będzie nam brakowało Pana Adama a obroty punktu spadna zapewne o 73,5 %…”
  To dopiero byłby news.

 5. Jakbyś poszukał to byś zauważył, że taka informacja ukazała się również w Gazecie Prawnej jak i telepolis, więc jak najbardziej uważam ją za słuszną.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.