BlogPlay.eu

[Aktualizacja]0801 od dziś dostępne w Play

07.28.2008 16:44:47 · Opublikowano w PLAY news
Od dziś użytkownicy sieci Play mają możliwość dodzwonienia się pod numery telefonów zaczynające się od 0801. Koszt minuty połączenia to 50 gr. Źródło: Tako rzecze... rzecznik Aktualizacja: Podana cena 50 gr jest ceną netto.
Źródło:

12 komentarze dla wpisu “[Aktualizacja]0801 od dziś dostępne w Play”

 1. Tytuł newsa chyba trochę błędny, bo z komórki wybiera się numery bez “0” na początku, prawda?
  A więc tytuł powinien mówić o numerach 801 (i tak to też nazywa rzecznik na swoim blogu, na który się powołujecie) zamiast o numerach 0801

 2. Akurat w orange dzwoniąc wybiera się 0800, i 0801,wiec moze tak samo jest w play…

 3. Sprawdziłem kilka numerów, w większości słychać komunikat “Z tego obszaru połączenie nie może być zrealizowane” lub po prostu “Połączenie nie może być zrealizowane”…

 4. Ja też sprawdziłem kilka numerów i nic nie działa…

 5. a kiedy będzie dostępne 800..

 6. cześć, mam pytanko:

  jak będzie wyglądał okres rozliczeniowy u osoby która podpisała przed kilkoma dniami nową umowę na abonament a już ma jeden abonament w którym okres rozrachunkowy zaczyna się 1 a kończy 31!? słyszałem że drugi będzie taki sami i dwa abonamenty będą na jednym rachunku do opłaty tego samego dnia, czy to prawda? proszę odp i z góry dziękuje

 7. Nie wiem jak ale ja dzwonilem w ostatni czwartek czy srode na infolinie tepsy i dozwonilem sie na 0801 tez bylem zdziwiony 😛
  z tego co wiem w play kazdy okres rozliczeniowy konczy sie pod koniec miesiaca 🙂

 8. sedzia20 napisał:

  Do bobo:

  Jeśli sprzedawca zaproponował Tobie “dopisanie” nowej umowy do starego konta, będziesz miał faktycznie jeden rachunek, z tym samym terminem płatności (do 17-ego każdego m-ca). Z tyłu, na fakturze pojawi się tzw. rozbicie dla 2-óch numerów, dla każdego z osobna za abonament i to, co poza nim.
  Jeśli natomiast masz 2 różne konta w systemie operatora, to niewiadomo właściwie jak to będzie. System billingowy ma prawo dopisać do obecnego już konta lub też utworzył nowe, gdzie termin płatności upływa 7-ego każdego dnia m-ca, zaś środki pojawiają się na koncie 20-ego i kończą 19-ego. Jeśli ta druga sytuacja będzie miała miejsce, możesz zawsze iść do punktu i poprosić o tzw. konsolidację kont, czyli połączenie dla dowolnego terminu, taki, jaki Tobie pasuje.
  Możesz też sprawdzić na obydwu umowach, na samej górze, tuż pod nazwiskiem sprzedawcy – jeśli numery kont są takie same – masz 2 numery na 1 fakturze.

  Pozdrawiam

 9. heh a kiedy będzie się można dodzwonić na -> 0-0800 441 1796 (pomoc techniczna microsoft xboxa) he? bo specjalnie musiałem orange doładować żeby się dodzownić żeby zgłosić awarie konsoli i zamówić kuriera do serwisu!!

 10. tez ostatnio podpisywalem uwoe z play i mam okres rozliczeniowy do 19 dnia miesiaca, zawsze bylo do konca miesiaca??

  dlaczego to sie zmienilo??

  czy kazdy teraz ma do 19 dnia okres rozl.???

 11. Do elo: ja do tej pory miałem do 19 dnia każdego miesiąca, a teraz przyszedł rachunek do 21. Też nie wiem dlaczego.

  A może ktoś posiada informację, dlaczego w sytuacji gdy dzwonię na numer 0801 lu wysyłam SMSa za granicę, to koszt tego SMSa dodaje mi do faktury, a nie odejmuje od pakietu złotówek w abonamencie.

  DziEki za odpowiedź!

 12. Cena połączenia na numery 801 nie zmieniła się w Play od pięciu lat! To ciągle 62 grosze za minutę połączenia, podczas gdy u konkurencji to samo mamy za 29, 24, 19 albo nawet 18 groszy za minutę. Play gra nie fair. 801 powinno być w normalnej cenie!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.