BlogPlay.euZmieniamy się

07.21.2008 20:11:24 · Opublikowano w PLAY news
Kilka dni temu zadaliśmy Wam pytania na temat zmian na blogu. W związku z duża ilością komentarzy postanowiliśmy dokonać następujących zmian: 1) W miarę możliwości każdy z komunikatów prasowych będzie opatrzony przez nas komentarzem,w którym przeczytacie o naszych odczuciach w związku z daną wiadomością. 2) Poprawiona zostanie wersja WAP strony która na chwilę obecna nie działa prawidłowo. 3) Postanowiliśmy dać Wam możliwość publikacji testów na blogu. Aby opublikować takowy wystarczy wysłać gotowy test(format .doc, .docx) pod adres testy[małpka]blogp4.pl. Wymagania testu: -test telefonu nie był obecnie publikowany na blogu -zamieszczenie zdjęć telefonu jak i interfejsu -dołączenie zdjęć z wbudowanego aparatu w telefonie -dołączenie nagrania video nakręconego telefonem(plik na youtube) Każdy tekst będzie opatrzony imieniem i nazwiskiem autora lub jego nickiem. 4) Otworzyliśmy download w którym znajdziecie sterowniki oraz aplikacje dla telefonów czy też modemów Play. Wszystko to możecie pobrać tutaj: http://www.blogplay.eu/download/. Na chwilę obecną sterowniki i aplikacje do modemów w ofercie Play Online. 5) Błędy gramatyczne, językowe, powtórzenia - cały czas pracujemy nad tym, nie mnie jednak oceniać jak nam idzie(znając życie w tym tekście też znajdą się drobne błędy ;)
Źródło:

10 komentarze dla wpisu “Zmieniamy się”

 1. Co do bledow proponuje starego dobrego worda – poprawi interpunkcje i gramatyke.

 2. Sebastian napisał:

  a zestawienia promocji dla mnie nie zrobicie 🙁 ?
  mam nadzieję, że na tą chwilę mam wszystko co dostępne 😛

  Pozdro, powodzenia przy zmianach!

 3. a nie bedzie nowego layoutu? takiego bardziej playowego? 🙁 buuu, bede plakal 🙁

 4. dupciorex napisał:

  To rozumiem, jutro zabiore sie za pisanie testu telefonów. Na początek opisze z400, opisałbym SE k530 ale i tu pytanie do właściciela tego bloga, czy można opisać ten telefon z wgranym softem od w660? Zaznaczyłbym co dodaje ten soft i czego nie ma w sofcie od k530. Praktycznie byłby to test dwóch telefonów bo one róznią sie tylko obudową i softem

 5. @dupciorex

  Najlepiej by było opisać telefon z oryginalnym softem.

 6. khem khem napisał:

  @dupciorex mimo wszystko mogl bys w skrocie jako komentarz np do tego wpisu opisac roznice tych dwoch softow:)

 7. dupciorex napisał:

  Tyle że ten soft sie różni tylko odtwarzaczem, i osługą motywów flash. I jeszcze pytanie, czy test dokładnie w tej formie http://www.blogplay.eu/2007/11/27/test-telefonu-samsung-sgh-z630/ może być?

 8. dupciorex napisał:

  ddluk czy ten test mógłby być w takiej formie co tu? http://www.blogplay.eu/2007/11/27/test-telefonu-samsung-sgh-z630/ Bo nie chce żeby moja praca poszła na marne

 9. Ja prosiłbym o pogrubienie tytułów kategorii np. archiwum, menu trochę mało wyraźne te obecne, punkt 1 dobry pomysł krótki komentarz do inf prasowych.

 10. ciekawe kiedy pojawi sie mój test k530 😀

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.