BlogPlay.euKOLEJNE ROZRYWKOWE SERWISY W PLAY

07.01.2008 12:10:44 · Opublikowano w PLAY news
PLAY przygotował dla wszystkich, którzy poza praktycznym wykorzystaniem telefonu lubią się nim również bawić, dwie nowe usługi głosowe- „Tele Alibi" oraz „Love Detektor". Oba serwisy uruchomione zostały 30 czerwca br i są dostępne do odwołania. „Tele Alibi" to serwis, który umożliwia podczas rozmowy telefonicznej włączenie wybranego efektu dźwiękowego. Dzwoniąc do szefa spóźniając się do pracy, dzięki Tele Alibi można podłączyć odgłos korka ulicznego. Dostępne jest również wiele innych dźwięków takich jak płacz dziecka czy odgłos rozgrywającego się meczu piłkarskiego. Osoba, z którą następuje połączenie słyszy wybrany efekt dźwiękowy w tle rozmowy. Aby skorzystać z powyższej usługi wystarczy zadzwonić pod numer *727707 i postępować zgodnie z komunikatami. Koszt usługi to 2,44 zł brutto za 1 minutę połączenia. Więcej informacji o serwisie „Tele Alibi" znajduje się w regulaminie oraz pod linkiem: http://web.playmobile.pl/pl/uslugi/tele-alibi/index.html Drugą niespodzianką dla użytkowników Play to usługa głosowa o nazwie „Love Detektor" dedykowana dla wszystkich, którzy mają rozterki sercowe. Love Detektor analizuje głos rozmówcy i na podstawie parametrów emocjonalnych określa stopień zainteresowania osobą dzwoniącą. Serwis ten pozwala odkryć emocje i uczucia innych osób bez konieczności wróżenia z kart. Aby skorzystać z usługi wystarczy zadzwonić pod numer *727702 i postępować zgodnie z komunikatami. Po zakończeniu rozmowy użytkownik otrzymuje 2 SMSy z wynikami analizy. Koszt usługi to 2,44 zł brutto za 1 minutę połączenia. Więcej informacji o serwisie „Love Detektor" znajduje się w regulaminie oraz pod linkiem: http://web.playmobile.pl/pl/uslugi/love-detektor/index.html Obie usługi skierowane są do Abonentów, użytkowników Play na Kartę, Mixa oraz do klienta biznesowego.
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “KOLEJNE ROZRYWKOWE SERWISY W PLAY”

 1. Fajne, szczególnie Love Detector 🙂 Zaraz testujemy 😛

 2. Tele Alibi można zrobić inaczej…

  Jeśli ktoś ma N73 z Abo, albo po prostu telefon z Symbianem to poszukajcie aplikacji BackgroundMusic.

  Pewnie na inne platformy też coś się znajdzie, ale to tylko przykład 🙂

  Tym nie mniej, Play ma ciekawe pomysły ^^

 3. Rozczarowany_ napisał:

  gratuluję Play’owi wspaniałych pomysłów, na bank jakiś dresik z czterema paskami (3 + 1 z promocji) skożysta z pomysłu i na prawdę zadzwoni do szefa “że stoi w korku” i włączy odpowiednie odgłosy…

  A może połączyć oba te serwisy w jeden? Dresiarz będzie dzwonił i kłamał szefowi że stoi w korku a później jego ten jego szef dostanie dwa smsy oceniające wiarygodność pracownika…

  Szkoda, że nie żyjemy w państwie islamskim, bo wtedy można by uruchomić trzeci serwis – “rozwiedź się z żoną i wyrzuć pracownika esemesem”.

  warszawkowi ytelygenci.

 4. zadowolony_z_zycia napisał:

  Rozczarowany_: Jak Ci sie nie podoba to nie kożystaj! MAmy wolny kraj i to jest njfajniejsze, ze dla każdego jest cos milego… moze nie dla Ciebie…. mama Ci dzis nie dala, czy co? iteligencie z pcimia!

 5. Rozczarowany_ napisał:

  do: zadowolony_z_zycia. nie rozwalaj mnie żałosny himeryku. mam głęboko w nosie cały play i jego żenujące kampanie reklamowe; bo w kraju w którym ja jestem sieci traktują klienta NORMALNIE a nie jak IDIOTĘ. … Choć widać tam w polsce mają rację, bo jakoś muszą dotrzeć do takich ludzi jak ty…

 6. zadowolony_z_zycia napisał:

  rozczrowany: skoro tak dobrze Ci w kraju w ktorym jestes i PLAY Cie nie interesuje to co robisz an forum poswieconym tej sieci? Ja tam czuje sie NORMALNIE traktowany przez moja siec. A Tobie widocznie na zmyaku juz sie nudzi wiec do forum sie dorwales by frustracje wyrzucac. Nie wracaj!

 7. rozczarowany napisał:

  ja na zmywaku? nie mieszkam w UK! a na nim chyba zapierdalasz za kromke chleba od matki…
  Po play’u będę jechał bo to kłamliwa sieć z badziewiastą ofertą i ludźmi, którzy nawet zwykłej reklamy nie potrafią sklecić bez popełniania gafy (z czego największą była mapa europy z podzielonymi niemcami na wschodnie i zachodnie).
  A fajnie, że zauważyłeś że Polska to wolny kraj i na szczęście paszporty już ludzie mają w domach bo jak się spotyka takich ludzi jak ty to paszport sam się otwiera w kieszeni… i bez obaw. JA NIE WRÓCĘ.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.