BlogPlay.eu

[Aktualizacja]Doładowanie z telefonu numeru na kartę lub MIX w Play

06.26.2008 23:37:01 · Opublikowano w PLAY news
Usługa „Doładowanie z telefonu numeru na kartę lub MIX w Play” pozwala posiadaczowi abonamentu w Play zasilać z własnego limitu kredytowego konto użytkownika kart typu pre-paid tzn. telefonów na kartę oraz MIX w Play. Kwota, którą zostanie zasilone konto użytkownika pre-paid jest kwotą brutto. Zostanie ona doliczona do pozycji „Usługi telekomunikacyjne” na fakturze i powiększy ona Saldo należności poza abonamentem. Aktywacja usługi jest bezpłatna. Szczegóły w Regulaminie i Cenniku oferty Play. Regulamin: Regulamin doładowanie Aktualizacja: Sprawdziliśmy przed chwilą działanie usługi. Do naszego rachunku została doliczona odpowiednia kwota zaś ilość funduszy na drugim koncie wzrosła o zadeklarowaną kwotę.
Źródło:

11 komentarze dla wpisu “[Aktualizacja]Doładowanie z telefonu numeru na kartę lub MIX w Play”

 1. a jak takie doladowanie wplywa na waznosc konta?

 2. No to teraz pomarudzę. Zasila się kwotą doliczaną poza abo. Szkoda, np. w Erze można zasilić za 10 lub 25 zł z kwoty abo.

 3. Ależ sobie kolega banerka wrąbał jak się reklamujemy to ja zapraszam na mojego bloga: http://www.wodafone.ovh.org 🙂

 4. Niby w regulaminie jest napisane ze limit kredytowy wynosi 150 PLN, ja po sprawdzeniu przez *110# mam limit kredytowy 450 PLN. To ile w koncu jest?

 5. Ryveck kazdy abonent ma indywidualny limit kredytowy 😉

 6. Doladowania w zakresie 10-100 zl z limitem miesiecznym 150zl o i tego brakuje w newsie (jest w regulaminie pdf)

 7. Kolego Darek – kwota doładowania w Erze jest doliczana do abo – często korzystam więc wiem. W Play podoba mi się że można doładować kwotą 50 zł co jak powszechnie wiadomo przedłuża ważność konta o 3 miesiące. Chętnie bym taką opcję zobaczył też w Erze. Puki co 1:0 dla Playa

 8. # slawek_w – uściślijmy już jak coś. W prepaidzie 50zł na 3 m-ce, w Mixie na 50 dni.

 9. @ wodaone

  PO co reklamujesz pokebloga? (-:

 10. Kolego slawek_w – jestem byłym abonentem Ery i zadowolonym nowym abonentem Playa, korzystałem z tej usługi ( Era firmowa, abonament rozliczany kwotowo, kwoty doładowania 10 i 25 zł ) i pobierał z kwoty abonamentu.

 11. W przypadku użytkowników indywidualnych w erze kwota doładowania jest rozliczano poza abonamentem. Jak jest w przypadku firrm przyznaję nie wiedziałem, że jest inaczej

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.