BlogPlay.euNAJTAŃSZA EUROTARYFA I SŁONECZNA PROMOCJA W PLAY DLA FIRM

06.13.2008 14:17:33 · Opublikowano w PLAY news
PLAY wprowadza nowe stawki połączeń w ramach promocji „Taniej w Europie" oraz ofertę „2 razy więcej dla firm" w ramach Słonecznej Promocji. Obie oferty przygotowano dla klientów PLAY dla Firm. Już od 18 czerwca br. klienci PLAY dla Firm mogą korzystać z najtańszego roamingu z krajami UE oraz z najtańszego transferu danych w roamingu. Nowe ceny połączeń wynoszą: 1,39 zł netto (1,69 zł brutto) / min - połączenia wykonywane 0,69 zł netto (0,84 zł brutto) / min - połaczenia odbierane 3. 0,04 zł netto / 10kB (0,05 zł brutto) - transfer danych Ceny obowiązują w całej Strefie Euro! Klienci PLAY dla Firm mogą korzystać z nowej taryfy bezpłatnie bez specjalnej aktywacji. Promocja „2 razy więcej dla firm" jest skierowana do wszystkich firm, które zdecydują się na przeniesienie swojego numeru telefonu do sieci Play z innej sieci komórkowej. W ramach Promocji użytkownicy Play dla Firm mają teraz możliwość wyboru następujących pakietów (bezpłatnie, przez 3 miesiące) : 200 minut w taryfie Play dla Firm 50 500 minut w taryfie Play dla Firm 125 700 minut w taryfie Play dla Firm 300 Pakiet jest uruchamiany automatycznie w momencie podpisania umowy w jednej w trzech taryf Play dla Firm. Otrzymane Pakiety Minut można wykorzystać na rozmowy do sieci Play. Dodatkowo za każde 2 minuty przychodzące użytkownik otrzymuje 1 minutę wychodzącą do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci. (usługa płatna 9zł miesięcznie) Klienci, którzy zdecydują się na podpisanie umowy w ofercie Play dla Firm mogą zakupić nowoczesne biznesowe telefony multimedialne: Nokia E51 oraz Samsung i550W już za 1 zł. (1,22 zł brutto) Promocje „2 razy więcej dla firm" obowiązuje od 16 czerwca br. do odwołania, a promocja „Taniej w Europie" od 18 czerwca br.
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “NAJTAŃSZA EUROTARYFA I SŁONECZNA PROMOCJA W PLAY DLA FIRM”

  1. Ktoś kto prowadzi poważny biznes nie zaufa roamingowi w Play. Ktoś kto prowadzi firmę nie wybiera oferty Play, bo nie będzie narażał się na komentarze, że dorabia się na połączeniach przychodzących.

  2. Roaming w play jest dobry, tylko ze mają mało podpisanych umów. Z tego co zauważyłem pracują nad tym, ostatnio nawet zaczęły mi przychodzić eski z UK z sieci O2, co jest sporym zaskoczeniem dla mnie, ale miłym. A co do połączeń przychodzących to przynajmniej mi się nie opłaci wydać 9zł + VAT abym mógł zbierać minuty, wolę sobie dostosować inaczej abo.

  3. Serwis internetowy Play dla Firm zyskal nowa bardzo przyjemna dla oka szate graficzna, sprawdzcie sami

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.