BlogPlay.euPlay Abonament 40 taniej o 50%

05.24.2008 18:26:16 · Opublikowano w PLAY news
• Promocja „Play Abonament 40 taniej o 50%” obowiązuje od 23 maja 2008 do odwołania • Promocja jest dostępna w Ofercie Play Abonament 40 • W ramach Oferty Promocyjnej Klient otrzymuje rabat w wysokości 50 % kwoty Abonamentu przez pierwsze trzy pełne okresy rozliczeniowe. W efekcie płaci w tych okresach 20 zł zamiast 40 zł. W pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym Klient także otrzymuje rabat w wysokości 50% na opłatę Abonamentową, która jest naliczona proporcjonalnie do liczby dni pozostałych do końca tego okresu. • Od czwartego, pełnego okresu rozliczeniowego opłata za Abonament wynosi 40 zł. • W okresie promocji Pakiet Złotówek jest przyznawany w standardowej wysokości 48 zł. • W promocji „Play Abonament 40 taniej o 50%” Klient może wybrać dowolny Telefon dostępny w Cenniku Telefonów w Ofercie Nowy Play Abonament oraz Play Abonament 40.
Źródło:

18 komentarze dla wpisu “Play Abonament 40 taniej o 50%”

 1. Marcin napisał:

  Ta informacja jest widoczna od dwóch dni na stronie play :p Coś Ci się ddluku przyspało 😉

 2. Tak jak napisałem w komentarzu do jednej z notek nie siedzimy non stop przy blogu. Jest długi weekend więc wiadomo, że wyjeżdża się poza miasto odpocząć.

 3. Jedrker napisał:

  No nie, wiedziałem kiedy podpisywać umowę …..
  Podpisałem ją tydzień przed wprowadzeniem promocji lol .
  Tak długo zastanawiałem się nad abonamentem w play, i pech chciał, że umowę podpisałem za wcześnie 😀
  Mogłem jeszcze z tydzień się zastanawiać 😛

 4. Marketing ratuje sprzedaz???

 5. Marcin napisał:

  Jasne, wiem 🙂 Czasem trzeba odpocząć 😉 A tak przy okazji, wiadomo może kiedy się spodziewać N6500 Slide? Może uda się załapać na ten telefon i tą promocję?
  Z góry dzięki za info 😉

 6. oj uda się uda …….;)

 7. wiklef napisał:

  To i tak niewiele da… Jeszcze mogliby rzucić coś takiego do nowych taryf. Ale teraz i tak pewnie mało osób idzie do Play 🙁 I nic dziwnego…

 8. A ja myślę, że niedługo wprowadzą nowe promocje, jeśli zobaczą, że im sprzedaż spada….

 9. Cena Nokii E51 z karta 1 GB 1 zł i N73 to samo

 10. obserwator napisał:

  ale oni doskonale wiedzą, że im sprzedaż spada.
  maja tego świadomość każdego dnia, kiedy spływają raporty z sieci….

  nic innego zrobić nie mogą więc ratują się takimi posunięciami.

  nikt nie ma ochoty dokładać więcej niż teraz. więc oferta zostaje . i kropka . co najwyżej można się takich właśnie dopalaczy spodziewać.

  a w plusie kolejki , że HOHO

 11. gatka napisał:

  No niby oferta play najlepsza nie jest,ale nasz salon jakoś pustkami nie świeci, czego nie można powiedzieć o pozostałych operatorach w tym samym centrum handlowym. Zapewniam was ze mimo kiepskiej lokalizacji mamy sporo nowych klientów, nasze telefony mimo wszystko robią swoje. Fanów multimedialnych telefonów zapraszam do salonów, są już dostępne nowe słuchawki

 12. a na co komu telefon multimedialny jak jest jeden z najdroższyc transferów danych ??? chyba po to zeby tanio dostac fona i sciagnąc sima i bawić sie nim w innych sieciach 🙂

 13. nie no.. ściągnięcie sima nie jest takie tanie już teraz…

 14. majkel napisał:

  wie ktos w ktorym salonie sa jeszcze n73 ? bo nigdzie nie moge znalezc szukam w wawie ;/

 15. może spróbuj zamówić w e-shopie. Kurier Ci do domciu za darmo przyniesie 🙂

 16. Ale promocjaaaaaa.Juz biegne do salonu Play.W Erze przy zakupie abonamentu w eshop place przez 3 kolejne okresy rozliczeniowe po 1 zl na m-c za abonament,ktory normalnie kosztuje np.60 zl.To jest promocja,a nie Play-owe dziadostwo!

 17. Mam pytanie, czy ten pakiet złotówek który się dostaje można wykorzystać na sms-y i rozmowy, czy należy wybrać jedna z opcji i się jej trzymać?

 18. Wiadomo może czy będzie jakaś promocja w 40 na Samsunga i550 albo i450 lub nokie e51?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.