BlogPlay.eu

3 [~czy ;-)] koncerty Kosheen sponsorowane przez PLAY

05.16.2008 16:26:02 · Opublikowano w PLAY news
PLAY zaprasza fanów dobrej muzyki na koncerty zespołu Kosheen w Sopocie, Krakowie i Bydgoszczy. Trio wstąpi w ramach europejskiej trasy promującej album DAMAGE, którego premiera maiła miejsce w marcu 2007. Pierwszy koncert odbył się na Plaży w Sopcie 14 maja gdzie grupa spotkała się z bardzo gorącym i żywiołowym przyjęciem fanów. Kolejne koncerty odbędą się 15 maja w Krakowie w Klubie Studio i 16 maja w Bydgoszczy na stadionie Polonii w ramach bydgoskich Juvenaliów. Kosheen wykorzystują najlepsze elementy trip hopu, drum&bass i muzyki rockowej, tworząc z tych składników własny, niepowtarzalny styl. To jak brzmią jest prawdopodobnie uwarunkowane tym, skąd pochodzą. Bristol to miasto, które wydało na świat takich artystów jak Portishead, Tricky czy Massive Attack, a to wyjątkowo dobre sąsiedztwo. Zespół został założony w 1998roku. Kosheen tworzą Markee Substance, Darren Decoder i Sian Evans. Pierwszy album formacji „Resist" ukazał się w 2001, kolejny zatytułowany „Kokopelli" w roku 2003. Oba odniosły spory sukces, przynosząc zespołowi popularność na całym świecie. Jednak bez wątpienia największy rozgłos grupie przyniosły utwory "Hide U" i "Catch". "Japońskie sformułowania 'ko' i 'sheen' znaczą odpowiednio 'nowe' i 'stare', co w doskonały sposób określa nasz stosunek do muzyki. W naszych kompozycjach wykorzystujemy tradycyjną strukturę piosenki opartą na gitarach, a następnie mieszamy to z nowoczesnym brzmieniem perkusji" - wyjaśnia genezę nazwy zespołu Darren Dekoder. Fani dobrej muzyki mogą ciągle korzystać z wyłączności PLAY na mobilny kontent muzyczny z najnowszej płyty Madonny „Hard Candy"
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “3 [~czy ;-)] koncerty Kosheen sponsorowane przez PLAY”

 1. wiklef napisał:

  E, tam… A w Warszawie?

 2. semek1987 napisał:

  W Sopocie trochę kiepsko wypadli… :/ Ale muzyka była niezła… Niewarto było tylko biletu kupować bo można było z płazy wszystko słuchać a dla mnie 10 czy 50 metrów na wprost sceny nie robi różnicy… 🙂

 3. Marcin napisał:

  Czemu nie było żadnych informacji o tym? bym pojechał do Sopotu…

 4. Była informacja na blogu Marcina 😛

 5. Kosheen kozak 🙂

 6. majkel napisał:

  a co niby jest wogole :> hm..no nic moze sprawdzic sie uda 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.