BlogPlay.euGGadaj za darmo! PLAY stawia!

05.12.2008 17:34:58 · Opublikowano w PLAY news
GGadaj za darmo! PLAY stawia! Od dziś możesz się naggadać do woli, a raczej aż Cię palce zabolą :-) Pobierz najnowsze Mobilne GG ze skórką PLAY i przegadaj tyle, ile możesz! I tak nie zapłacisz! :-) Ale wszystko co dobre kiedyś się kończy… PLAY stawia do końca maja. Zatem nie zwlekaj, tylko do roboty! Komórka do ręki i ćwiczymy paluszki :-)
gg
Więcej na Mobilne GG
Źródło:

51 komentarze dla wpisu “GGadaj za darmo! PLAY stawia!”

  1. emkazet napisał:

    Lepiej z GG było w heyah. płaciłem TYLKO 1PLN/tydzień i ZERO opłaty za transfer. mogłem sobie pisać z ludzmi nawet przez 5 godzin (dobra opcja jesli sie jest na wakacjach a nie ma sie komputera z netem przy sobie) i nic mi za to kasy nie pobierało.

    W Play też takie coś mogłoby być, bo obecna oferta z tym gg jest poroniona.

    Jeśli ktoś z Play’a to czyta, to niech spróbuje pogadać z wyższymi szczeblami by też wprowadzili opłatę przy korzystaniu z GG za samą subskrypcję usługi.

    Pozdrawiam wszystkich 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.