BlogPlay.euPimp your BLOG czyli PLAY odświeża portal społecznościowy

04.10.2008 15:27:47 · Opublikowano w PLAY news
10 kwietnia br PLAY wprowadził kilka istotnych zmian na swoim portalu, które mają dodatkowo ułatwić i uatrakcyjnić jego część społecznościową. Główne zmiany funkcjonalne w części społecznościowej portalu to "otwarcie serwisu na zewnątrz " dzięki wprowadzeniu możliwości komentowania notek przez użytkowników niezalogowanych. Dodatkowo wprowadzone zostały predefiniowane skiny (skórki), pozwalające na dostosowanie kolorystyki do preferencji użytkownika oraz możliwość publikacji własnego bannera tematycznego. Dzięki wyraźnemu oddzieleniu części publicznej (blogi, galerie) od części prywatnej (ustawienia, preferencje, wiadomości) udało się znacząco uprościć nawigację, zaś wprowadzenie nowego zestawu ikon sprawiło, że edytowanie wpisów i komentarzy stało się bardziej intuicyjne. Multimedialny operator telefonii komórkowej PLAY, ma nadzieję, że wprowadzone zmiany sprawią, że korzystanie z części społecznościowej portalu www.playmobile.pl będzie bardziej przyjazne i intuicyjne. Wprowadzone zmiany są rezultatem konsultacji z dotychczasowymi użytkownikami portalu. Planowane są dalsze prace zmierzające do rozwoju funkcjonalnego portalu. Projekt graficzny wykonany został przez K2 Internet, rozwój funkcjonalny platformy zapewniło Artegence.
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Pimp your BLOG czyli PLAY odświeża portal społecznościowy”

  1. Mnie się te zmiany podobają.

    Nareszcie mamy możliwość zmiany wizerunku swojego bloga, na odróżnienie go od reszty 🙂

    Czekam tylko na więcej skórek 🙂

  2. Edziu Imperator napisał:

    Jak dla mnie mogli by również zmienić stronę główną. Strony Play i Heyah są chyba najbardziej flashowe, ale jakoś na Heyah jest bardziej przejrzyście. Może to efekt stosowania banerów na byle promocję i usługę w każdym dziale? Albo kwestia przyzwyczajeń.

  3. Jak dla mnie zmiany są fajne. Dobre jest to, że ludzie z zewnątrz mogą komentować. Podoba mi sie też możliwość dodania własnego baneru!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.