BlogPlay.euKolejny sensacyjny temat

03.21.2008 10:37:55 · Opublikowano w PLAY news
Na przełomie grudnia i stycznia wiele osób otrzymało darmowe startery od Onetu lub Grono.net. Startery należało aktywować do 7.01.2008r. Ważność połączeń wychodzących mijała 31.03.2008r. 19 marca niektórzy użytkownicy tych kart otrzymali wiadomość SMS z informacją, że jeśli do dnia 19.03.2007 nie doładują konta, to stracą możliwość wykonywania połączeń i pakiet 200 SMS. SMSy te potrafiły przyjść o dość późnej porze, np.: 17:28. Wiele osób nie otrzymało wcale wiadomości o możliwej blokadzie konta. foto Jakże „miłą” niespodzianką były SMSy wysłane przez operatora w okolicach godziny 00:40 informujące o blokadzie połączeń wychodzących. Ktoś mówił że w Polsce będą cuda – cuda są w PLAY. - ważność konta zmieniła się z 31.03.2008 na 19.03.2008 bez wiedzy użytkownika - wyślemy Ci albo i nie SMSa, że masz doładować kartę, bo Ci zablokujemy Zapytaliśmy Marcina Gruszkę – rzecznika prasowego PLAY – dlaczego tak się stało: 1.Dlaczego zmieniono datę ważności rozmów wychodzących z 31 na 19 marca, bez poinformowania o tym użytkowników. 2.Jak sądzisz, wysłanie SMSa z informacją o potrzebie doładowania na 5 godzin przed zablokowaniem połączeń było trafne? Nie lepiej dać minimum 24 godziny na doładowanie? 3.Jaki cel miała blokada połączeń wychodzących? W odpowiedzi otrzymaliśmy:
Wszystkie karty rozdane w ramach akcji promocyjnej Grono.net i Onet.pl miały ważność połączeń wychodzących pierwotnie do 7 stycznia prokonsumencko przedłużyliśmy ją o ponad dwa miesiące – obecne pretensje zgłaszać może mały % (nawet nie procent – garstka, kilkadziesiąt osób) użytkowników, którzy w ostatnich dniach je włączyli.
Kontynuując sensacyjny temat, karty aktywowane były koło 2 stycznia, dziś doładowałem karty i dostałem ciekawego SMSa foto PS Poniżej zdjęcie zrobione 18 grudnia 2007r. o godzinie 22:03. Widać na nim ważność połączeń wychodzących. Kliknij by zobaczyć zdjęcie "Nastolatek BXL"
Źródło:

51 komentarze dla wpisu “Kolejny sensacyjny temat”

  1. […] > Mo¿e kto¶ z grupowiczów wie o co w tym chodzi. Tu nawi±zuje siê w tym temacie dyskusja: http://www.blogplay.eu/2008/03/21/ko…sacyjny-temat/ — ————————- | ……..P3dr0s……..| |…….co s³oñce…….| |….ma w […]

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.