BlogPlay.eu

Roaming w PLAY ponad chmurami

03.13.2008 13:19:00 · Opublikowano w PLAY news
W grudniu 2007 Play udostępnił swoim klientom ekskluzywna usługę „Mobile OnAir" umożliwiającą korzystanie z sieci GSM na pokładzie samolotu linii Air France. Usługa dotyczy maszyn Airbus 318, które kursują na trasach Europejskich m.in. Warszawa, Praga, Paryż, Londyn, Wiedeń, Rzym, Monachium, Barcelona. Obecnie istniej możliwość wysyłania oraz otrzymywania SMS'ów, MMS'ów oraz poczty email. W ciągu najbliższych miesięcy jest planowane również uruchomienie usług głosowych. Usługa jest dostępna na wysokości powyżej 3000 metrów i jest zablokowania podczas startu i lądowania samolotu. Koszt SMSa oraz emaila jest naliczany według stawek operatora na połączenia w roamingu.
Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “Roaming w PLAY ponad chmurami”

  1. Era chucznie obwieszczała uruchomienie takiej usługi. Jednak ich ceny są okropne. Jeśłi dobrze pamiętam to minuta ma kosztowac 9 zl a SMS 3 zl. To przawie tyle co w PLAY do sieci satelitarnych

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.