BlogPlay.euNajsłodszy deser w PLAY – czyli dlaczego warto korzystać z PLAY na Kartę

02.14.2008 13:05:34 · Opublikowano w PLAY news
Telefon multimedialny już od 1 PLN na deser w PLAY na Kartę, dla obecnych i nowych użytkowników, którzy doładują swoje konto łączną kwotą co najmniej 50 złotych miesięcznie przez 9 miesięcy. Użytkownik oferty PLAY na Kartę doładowując przez kolejne 9 miesięcy konto łączną kwotą co najmniej 50 złotych co miesiąc, ma zagwarantowany multimedialny telefon już od 1 PLN. PLAY nagradza „deserem” wszystkich stałych klientów, dlatego możliwość zakupu telefonu multimedialnego nie jest obarczona żadnymi dodatkowymi zobowiązaniami, ani koniecznością podpisywania umowy. Doładowanie konta może nastąpić dowolną metodą dostępną w ofercie PLAY. Aby przystąpić do promocji należy w dniach od15.02 – 31.03 2008 wysłać SMS zgłoszeniowy „TAK” na numer 3333. Oferta promocja obowiązuje od 15 lutego 2008 do 15 stycznia 2009. Szczegółowe informacje o promocji „Telefony na deser w ofercie Play Karta” dostępne na stronie internetowej www.playmobile.pl Regulamin Oferty Promocyjnej Telefon na deser.pdf
deser-w-play-na-karte.jpg
Ź. PLAY
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Najsłodszy deser w PLAY – czyli dlaczego warto korzystać z PLAY na Kartę”

  1. ciekawa promocja 🙂 taka innowacyjna, super pomysł 🙂 Gratuluję pomysłodawcy.

  2. ciekawe jaki telefon zaoferuja 6151 czy z170…a moze playset?

  3. rafcio007 napisał:

    niewazne jaki, dla kogos kto i tak wydaje tyle kasdy co miesiac bez umowy to oferta miodzio 🙂

  4. Play robi tyle dobrych promocji że jedna “zagryza” drugą 😀 Może skusiłbym się na ten deser ale z drugiej strony zastanawiam się czy warto pakować tyle kasy na zapas, skoro dzięki doładowywaniu konta za rozmowy przychodzące 50zł bez problemów starcza mi na 3 miesiące.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.