BlogPlay.euWażne ogłoszenie

02.04.2008 14:38:42 · Opublikowano w PLAY news
W związku z dzisiejszą próba włamania na nasze serwisy - blog oraz forum mogą funkcjonować z pewnymi problemami. Pracujemy nad usunięciem usterek. W tym miejscu chciałbym pozdrowić hakerów którzy dokonali tej próby, nie wiem co Wam złego zrobiliśmy? Wszystkich użytkowników przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Ważne ogłoszenie”

 1. To chyba jakies script kids a nie hakierzy 😉 ..skoro im sie nie udalo to za dobrze.. A powodu byc nie musi.. moze to przypadek.

 2. Pewnie tak. Pewnie to wysłannicy Orange 🙂 A tak na poważnie to nie wiem co i da jak się nawet włamią. Zmienią newsa? Przecież tu nie ma co wykradać.

 3. Dane, o dane chodzi :)) pozatym to samo włamanie może cieszyć.

 4. Buraki, niech się do ery albo plusa włamują:P

 5. dziedziel3 napisał:

  Takie włamy im przedłużają wiecie co 😉

 6. scrudel napisał:

  Nie wiem dlaczego sie dziwicie, takie wlamy sa jak najbardziej na miejscu i traktowane sa jako trening dla hackera….tak czy owak nikt przeciez nie zaczyna od stron NASA ;p

 7. Ale na stronie NASA zazwyczaj każdy kończy 😛 I to niezbyt ciekawie 😛

 8. skoro już mowa o tymczasowych problemach, to nie działa (mi) forum mojplay.pl :> owszem ładuje się index, ale po wybraniu dowolnego wątku wyskakuje błąd 404, tak jakby brakowało jakiegoś pliku do działania forum.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.