BlogPlay.euZimowe szaleństwo na stokach Europy razem z PLAY

01.28.2008 13:53:55 · Opublikowano w PLAY news
PLAY przygotował specjalnie z myślą o narciarzach i snowboardzistach wyjeżdżających podczas ferii na Europejskie lodowce pakiety roamingowe, dzięki którym minuta połączenia kosztuje tylko 49 groszy, czyli tak tanio jak w Polsce. Promocja jest przeznaczona dla obecnych Abonentów oraz Użytkowników sieci Play oraz dla osób, które w okresie od 1 lutego do 31 marca 2008r. zawrą umowę w ramach Oferty Play Abonament, Play Mix lub Play dla Firm lub zakupią Play Starter. Abonent oraz Użytkownik mają do wyboru dwa pakiety: · Pakiet 20 minut do wykorzystania w ciągu 7 dni od aktywacji (koszt 9,80 PLN z VAT) · Pakiet 50 minut do wykorzystania w ciągu 14 dnia od aktywacji (koszt 24,40 PLN z VAT) W celu aktywacji pakietu należy zadzwonić pod numer *502 lub +48790502502 i zlecić konsultantowi włączenie usługi. W przypadku braku środków na koncie oferty Play Karta lub Play Mix pakiet nie będzie aktywowany. Abonent może aktywować dowolną liczbą pakietów, ich wartości się sumują. Zakup każdego kolejnego pakietu wydłuża okres ważności wszystkich pozostałych. Na przykład, jeżeli klient zakupi pakiet 20 minut w ostatnim dniu ważności poprzedniego pakietu to obydwa pakiety będą aktywne przez kolejne 7 dni. Ofertą promocyjną są objęte następujące kraje: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy. Abonenci i Użytkownicy mogą wykorzystać pakiet na połączenia głosowe wychodzące z krajów objętych promocją do numerów w sieci Play. Taryfikacja połączeń w ramach pakietów następuje co 30 sekund. Promocja obowiązuje od 1 lutego 2008r. do 31 marca 2008r.
03_se_roaming_il9.jpg
Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Zimowe szaleństwo na stokach Europy razem z PLAY”

 1. Jak rozumiem jest to jakaś forma przedłużenia promocji “Schengen” (http://web.playmobile.pl/pl/play-abonament/promocje/schengen/) obowiązującej do końca stycznia.

  Tam również rozmowy są zagranica->Play za 49gr. Tytułowe “szaleństwo” polega chyba na tym, że tym razem te stawki będą obowiązywać tylko jeśli wykupisz pakiet, który po kilku(nastu) dniach traci ważność.

  Pytanie: czy te pakiety schodzą z pakietu złotówek? Wówczas realny koszt rozmowy zagranica->Play byłby nawet niższy niż 49gr. W “Schengen” opłaty były doliczane extra do abonamentu. Jeśli to schodzi z pakietu złotówek – to oferta jest ciekawa, mimo że pakiet jest terminowy…

 2. A nie da sie tego inaczej aktywować- np ekspresowym kodem tylko trzeba do nich dzwonić?

 3. jeszcze jedno- czy możecie pisać źródła informacji własne, komunikat Play itd.? Jak uważacie się za dziennikarzy to powinniście to robić-mnie np brak źródła irytuje

 4. mpiotrek, ja za dziennikarza sie nie uważam, wiec będziesz zmuszony irytować się dalej czytając moje publikacje na blogu.

 5. BXL, a to już *500 niedziała lub niefunkcjonuje??? Bo ostatnio cały czas słyszę o *502. Czy już *500 niema uprawnień???

 6. adriank, czemu wysuwasz takie stwierdzenia ze *500 nie działa? Najlepiej zadzwoń i sam się przekonaj.

 7. no ale dlaczego aktywacja na *502 a nie na *500???

 8. adriank, Ty masz 10 lat że takie pytania zadajesz?

 9. Dlatego żeby odciążyć *500 aktywacjami które nie są trudnymi problemami.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.