BlogPlay.eu„Łap Łup” w PLAY

01.18.2008 18:37:35 · Opublikowano w PLAY news
Tanie telefony, wielka loteria z „Super Łupem”, promocyjne oferty dla nowych i obecnych klientów – ruszył program promocyjny Łap Łup w PLAY. Od 18 stycznia br. PLAY rozpoczął ogólnopolską akcję promocyjną skierowaną zarówno dla nowych, jak i obecnych abonentów i użytkowników telefonów na kartę. Tytułowy Super Łup to wygrana w wysokości 100 tysięcy złotych w loterii będącej jednym z elementów promocji. W loterii mogą wziąć udział wszystkie osoby, które od 18 stycznia do 8 marca zakupią jedną z ofert PLAY (PLAY Abonament, PLAY dla Firm, PLAY Mix, PLAY na Kartę), zakupią zestaw startowy lub doładują konto w salonie kwotą równą lub wyższą niż 10 złotych. Każdego dnia klienci mogą wygrać 1000 zł, raz na tydzień 10 000 zł, a na zakończenie loterii główną nagrodę o wartości 100 000 zł. W ramach promocji Łap Łup operator obniżył ceny niemal wszystkich modeli telefonów dostępnych w ofercie PLAY. W abonamencie już za 3 grosze dostępne są telefony multimedialne – między innymi Samsung J400, Nokia 6151, Sony Ericsson K530i. Jak zawsze w PLAY za każde 2 minuty odebranego połączenia z innych sieci klient otrzymuje 1 minutę gratis do wykorzystania, MMS-y w cenie SMS-ów, już od 8 groszy oraz złotówki gratis – aż do 150 zł co miesiąc. Nowością w ofercie telefonów jest promocja PLAYFON pozwalającą klientom preferującym korzystanie z telefonu na kartę na zakup multimedialnego telefonu już za złotówkę. Komunikowanym łupem w PLAYFONIE będzie Nokia 6151, dostępna już za 1 zł. Oferta Play na Kartę to jedyna propozycja na rynku, która oferuje takie same niskie stawki do wszystkich sieci. Minuta połączenia do wszystkich sieci wynosi już od 25 gr, SMS od 8 gr, a MMS w cenie SMS. Klienci mogą również liczyć na multimedialny łup konwentowy. W ramach Łap Łup przygotowano pakiety gier w tym „Gotowe na wszystko” i „Herosi” z dodatkami w atrakcyjnych cenach oraz kilkanaście darmowych pakietów muzycznych z hitami m.in. Kylie Minogue i Robbie Wiliamsa. W najbliższym czasie w ramach promocji Łap Łup pojawią się nowe atrakcyjne propozycje, interesujące również dla dotychczasowych abonentów i użytkowników PLAY Akcji „Łap Łup” towarzyszy kampania reklamowa obejmująca TV spot 30”, radio, outdoor, prasę oraz Internet. Play przygotował również akcje ambientowe w kilkudziesięciu największych centrach handlowych w całej Polsce.
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “„Łap Łup” w PLAY”

 1. szkoda ze play tak olewa ludzi placacych abonament. Do kazdej karty za 10zl daja zdrapke a moj abonament za 50zl maja w dupie.
  wynika z tego ze bardziej cenny klient to nastolatek ciułajacy dwa miesiace na karte, niz klient oplacajacy co miesiac abonament

 2. we wpisie o promocji jest informacja że aktualny abonent może brać udział w promocji
  w regulaminie tego nie ma
  ktoś się pomylił 😉

 3. dlaczego cenzorujecie wpisy?
  w moim komentarzu nie bylo nic wulgarnego?
  Play placi za usuwanie niewprzychylnych komentow?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.