BlogPlay.euPa pa pa pa ra pa pa pa pa ra. . . z PLAY

12.21.2007 12:46:13 · Opublikowano w PLAY news
PLAY świętuje zniesienie granic koncertami orkiestr dętych w największych miast Polski. A klienci PLAY w krajach strefy Schengen płacą tak tanio, jak za połączenia w kraju. W dniach 21-23 grudnia w centralnych punktach 6 miast Polski (Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Szczecin) sekcje dęte będą grały hymny państw znajdujących się w obszarze Schengen (m. in. Niemiec, Włoch, Francji, Polski a także Unii Europejskiej). Koncerty będą uświadamiać przechodnim, że granice znikają a kontakt z bliskimi jest coraz łatwiejszy dzięki Ofercie Promocyjnej „Schengen”, o której informować będą towarzyszący orkiestrom promotorzy. Oferta Promocyjna PLAY „Schengen” obowiązuje od 21 grudnia 2007 r. do 31 stycznia 2008 r. W tym okresie wszystkie połączenia głosowe (wychodzące) w roamingu międzynarodowym, do innych użytkowników sieci PLAY są w cenie 0,49 zł brutto za minutę połączenia (taryfikacja co 30 sekund). Aktualna lista sieci i krajów, w których można korzystać z usługi roamingu dostępne są na stronie internetowej www.playmobile.pl 21122007.jpg Warszawa(zdjęcie dzięki uprzejmości Neo).
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Pa pa pa pa ra pa pa pa pa ra. . . z PLAY”

 1. A Slask jak zwykle pomineli… Czy kiedykolwiek ludzie z Playa zauwaza ze na Slasku mieszka ponad milion ludzi w skupisku kilku miast, w ktorych tez moznaby cos zorganizowac? Wszystko co Play organizuje pomija Slask…

 2. Ostatnio rozmawiałem o tej sprawie. Obiecano mi wzięcie pod uwagę Śląska ale jak widać klapa. Poruszę temat jeszcze raz.

 3. BarthezzLodz napisał:

  Łódź również pominięta. Co z tego, że do Warszawy mamy ok. 200 km, jak w Łodzi mieszka 750 tysięcy mieszkańców?!

 4. w ogóle to Śląsk jest traktowany po macoszemu – spotkałem się z wieloma opiniami od znajomych, że przeszliby do Play, ale nie mają po drodze do PlayZone/Germanosa… u mnie w mieście otwarli Kauflanda, pojawiła się nowa era, ale Play nie :/

 5. Hmm, no to faktycznie nieładnie :/

  Tak się zastanawiam..
  Czemu ta orkiestra gra pod salonem Orange 😀 ?

 6. Moze zagluszaja ich reklamy?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.