BlogPlay.euTak tanio, jak w Polsce – najtańszy roaming tylko w PLAY!

12.20.2007 13:59:00 · Opublikowano w PLAY news
Klienci PLAY są prawdziwymi Europejczykami, nie interesują ich granice, nie interesują ich ceny roamingu – w krajach strefy Schengen klienci PLAY płacą tak tanio, jak za połączenia w kraju. „PLAY wciąż pozostaje liderem rynku w jeśli chodzi o obniżanie kosztów w komunikacji komórkowej. Wejście Polski do Strefy Schengen przyczyni się do wzmożenia ruchu między krajami i inicjatywa PLAY ma na celu ułatwienie naszym klientom utrzymywanie kontaktów z rodzinami i przyjaciółmi w całej Europie w tym szczególnym okresie świątecznym i noworocznym. Jesteśmy przekonani, iż połączenie telefoniczne wykonane w Sztokholmie, Frankfurcie, Amsterdamie lub gdziekolwiek indziej w strefie Schengen nie powinno już być droższe od rozmowy przeprowadzonej w Warszawie - PLAY nieustannie pracuje i będzie pracował nad redukcją tych kosztów. Dodatkowo PLAY będzie intensywnie współdziałał z operatorami komórkowymi w całej Europie, szczególnie w ramach grupy Mobile Challengers Group, aby roaming międzynarodowy był jeszcze tańszy w roku 2008. PLAY należy do organizacji Mobile Challangers Group zrzeszającej operatorów komórkowych, której inicjatywą jest oferowanie swoim klientom niższych stawek i wyższej jakości usług w całej Europie” – mówi Chris Bannister CEO PLAY. Oferta PLAY obowiązuje od 21 grudnia 2007 r. do 31 stycznia 2008 r. W tym okresie wszystkie połączenia głosowe (wychodzące) w roamingu międzynarodowym, do innych użytkowników sieci PLAY są w cenie 0,49zł brutto za minutę połączenia (taryfikacja co 30 sekund). Oferta jest dostępna dla wszystkich nowych i obecnych klientów korzystających z ofert PLAY Abonament, PLAY MIX i PLAY dla Firm. Korzystanie z Oferty Promocyjnej „Schengen” nie wymaga uiszczenia żadnej dodatkowej opłaty – cena usługi jest zawarta w kwocie abonamentu (w przypadku Play Abonament i Play dla Firm) lub w kwocie doładowań (w przypadku Play Mix). Aktualna lista sieci i krajów, w których można korzystać z usługi roamingu dostępne są na stronie internetowej www.playmobile.pl Mobile Challengers Operators to grupa nowych operatorów komórkowych wchodzących na rynek (jako trzeci, czwarty i piąty operator), którzy konkurują z operatorami komórkowymi obecnymi dotychczas na rynkach w swoich krajach. Połączyli oni swoje siły, aby zwrócić uwagę na konieczne zmiany regulacyjne i umożliwić operatorom później wchodzącym na rynek konkurowanie na równych zasadach z obecnie działającymi operatorami komórkowymi. Jedną z najważniejszych inicjatyw podejmowanych przez członków Mobile Challengers Operators jest propagowanie zdecydowanego obniżenia stawek połączeń roamingowych zarówno, głosowych jak i data. Mobile Challengers zrzesza następujących operatorów - BASE (Belgia), E-Plus (Niemcy), Bouygues Telecom (Francja), Wind (Włochy), Three (UK, Włochy, Irlandia, Austria, Szwecja, Dania), Avea (Turcja), Meteor (Irlandia), Play (Polska) ź. PLAY
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Tak tanio, jak w Polsce – najtańszy roaming tylko w PLAY!”

  1. Przyda sie.

  2. czyli gdy zadzwonimy do innych polskich sieci ta promocja nie dotyczy?

  3. W tym okresie wszystkie połączenia głosowe (wychodzące) w roamingu międzynarodowym, do innych użytkowników sieci PLAY są w cenie 0,49zł brutto za minutę połączenia. – Tylko pomiedzy PLAY.

  4. no lepiej ze nie dotyczy:D bo tu masz 49 gr za 30 sekund a do innych w polsce masz max. 49 gr/ 60 sek

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.