BlogPlay.eu

7 komentarze dla wpisu “Święta w PLAY w pełni, przypominamy co zaproponowaliśmy naszym Klientom w ramach świątecznego prezentu.”

  1. Dużo tego. Gdyby dali jeszcze profesjonalnie działający BOK oraz sprawnie działającą sieć byłoby ok.

  2. A Orange wlasnie wprowadzil pakiety na internet dla swoich pre-paid. Tez tak chce w Playu!

  3. @arturrrr ale orange nie ma takich reklam kozackich 😀

  4. Zgodze sie z toba jesli wyrzucimy swiateczna z worka – beznadziejna jak dla mnie.

  5. To ja wam powiem- wczoraj pisałem do BOK w sprawie roamingu w USA i dostałem odpowiedz dzisiaj ze nie wiadomo kiedy będzie, później wszedłem tutaj i patrze, że od wczoraj ma niby już być… to kto ma wiedzieć jak nie BOK- już im wysłałem informację na ten temat, żeby się nie ośmieszali… Co do reklamy- skąd oni wzięli tą dziewczynę?

  6. P.S Jarem .Zgadzam się co do reklam są inne niż u reszty operatorów ….ale niech reklama nie oślepi nas że tylko dla lepszych reklam za transmisję danych będziemy płacić drożej niż u innych.

  7. Nie mogą stać się najlepszą siecią pod każdym względem, bo wiadomo, że aby czegoś cenę obniżyć, trzeba inną cenę podnieść.
    JEdnak reasumując dalej tweirdzę, że dobrze mi z Playem 😉

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.