BlogPlay.euKawa PLAY w kawiarniach MERCER’S COFFEE

12.14.2007 17:17:01 · Opublikowano w PLAY news
W sieci kawiarni MERCER’S COFFEE można napić się specjalnie skomponowanej Kawy PLAY. To kolejna akcja organizowana przez PLAY we współpracy z siecią kawiarni MERCER’S COFFEE. Latem bieżącego roku została przygotowana specjalna promocja, która polegała na tym, że kupujący starter PLAY 30 zł otrzymywał kupon rabatowy na zakup biżuterii komórkowej Wave zaprojektowanej dla PLAY przez W.Kruk oraz specjalnie stworzony jagodowy Play Shake gratis. Play przedłużył tą promocję, zastępując Play Shake – Kawą PLAY, doskonałą na zimowe wieczory. Kawa Play to podwójne espresso z sosem karmelowym, odrobiną syropu miętowego z bitą śmietaną i polewą z owoców leśnych stanowiącą fioletowy akcent napoju.
PLAY KAWA
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Kawa PLAY w kawiarniach MERCER’S COFFEE”

  1. a ja właśnie pije sobie bardzo mocną Maxwell House, troche za mocną sobie zrobiłem 😛

    A ta Playkawa po ile jest??

  2. Wczoraj byla za darmo 🙂 dla kilkunastu osob 🙂

  3. Heh, no proszę, nawet kawkę swoją już mają;)

    Trzeba będzie się wybrać do Mercersa i spróbować tej kosmicznej mieszanki.. Kawa z miętą i jagodami.. Hmm. No zobaczymy 😉

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.