BlogPlay.eu

Playcie się – mamy 750 tys.

12.08.2007 23:03:27 · Opublikowano w PLAY news
Jak zapewne zdążyliście wyczytać na blogu Marcina (naszego kochanego rzecznika prasowego) czy w komentarzach do jednej z poprzednich notek na blogu, Play rozpoczął świąteczną akcję rozdawania starterów "marna 9". Wielu z Was zapewne sądziło, że akcja ta jest skierowana w celu osiągnięcia zakładanego na ten rok planu czyli 750 tys. aktywnych Playowiczów (nie wiem czy poprawnie to napisałem). Nic bardziej mylnego. Czwarty operator na chwilę obecną ma ponad 750 tysięcy aktywacji a 50 000 rozdanych zestawów wspólnie z Grono.net oraz Onet.pl pomogą wielu osobom w podjęciu decyzji o pozostaniu na stałe poza "świętą trójcą", gdyż do statystyk wliczane są tylko aktywowane simy. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy rzecznika prasowego Play, Marcina Gruszkę : 1. Wspólnie z Grono.net oraz Onet.pl postanowiliście rozdać ponad 46 tysięcy starterów Play 9. Czy ma to związek z chęcią osiągnięcia przez Was 750 tysięcy aktywacji do końca roku?
Nie, to nie ma żadnego związku. Nasz plan zrealizujemy tak czy inaczej – już dziś mamy ponad 700 tysięcy klientów. 750 tysięcy to nasz plan i cel na ten rok. Wcale jednak nie będziemy smutni jeżeli uda nam się go przekroczyć, pytanie tylko o ile. The sky is the limit. Są Święta, dziś są Mikołajki, a to doskonały czas na dawanie prezentów. Mamy nadzieję, że akcja będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem. Redakcja Blogplay.eu z uwagi na to, że była bardzo grzeczna w tym roku również może liczyć na taki miły prezent.
2. Jaki jest na chwilę obecną stosunek liczby pre-paidów do post-paidów w sieci Play?
Podamy tą liczbę podczas prezentowania wyników rocznych.
Rozdawanie darmowych starterów jest propagowane u wielu zagranicznych operatorów. Podobne działania od dłuższego czasu prowadzi operator Orange umożliwiający zamawianie zestawów pre-paid poprzez witrynę www. Powracając do Play, popieramy w 100 % taką akcję i czekamy na jej kolejne odsłony :) P.S. Tytuł odnosi się do wszystkich osób nie wierzących, że Play osiągnie zamierzany plan roczny.
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Playcie się – mamy 750 tys.”

 1. sebastian22 napisał:

  Oferte maja ciekawą wiec ten 1 mln pewno wkrótce bedzie…a tak zapytam – ile obecnie ma uzytkownikow Heyah?

 2. sebastian22, ja znam chyba 2 osoby które mają Heyah (na 100% jest 1, ale mam jeszcze kilka nr w telu nie wiem ile z nich jest aktywna jeszcze 🙂 ).

  Gratki dla Play za fajny rozwój i fajne oferty 🙂

 3. Ciekawe ilu maja klientow abonamentowych. W punktach Playa nigdy nie widze kolejek. W ogole rzadko kogokolwiek widze (np. wczoraj w Zlotych Tarasach, od ch… lubzi ale w Playu nic).

 4. Hmm to że w salonach play pusto nie znaczy że playowi nie przybywa ,oprócz play zone jest internet ,biuro obsługi , saturny ,empiki w których najwięcej jest osób kupujących playa ,media-markt i wiele innych sposobów na kupienie telefonu lub sim karty

 5. robert_0601 napisał:

  w Play pusto bo wszystkiego mozna sie dowiedziec z takich stron jak ta a poza tym z Play nie ma takich problemow jak z innymi sieciami

 6. >sebastian22
  grudnia 8th, 2007 at 23:33

  Oferte maja ciekawą wiec ten 1 mln pewno wkrótce bedzie…a tak zapytam – ile obecnie ma uzytkownikow Heyah?<

  Heyah w sierpniu tego roku miała 3 mln użytkowników.
  http://www.telepolis.pl/news.php?id=9125
  nie sądzę żeby przez pól roku ta liczba sie zmieniła, jeśli już to tylko w górę

 7. sprawa prosta:D

  nie ma kolejek, bo nie ma problemow takich z ta siecia:D w innych punktach jest troche ludzi, bo przychodza pomarudzic ze sa okradani przes swoje sieci:D

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.