BlogPlay.euSpróbuj Play w Onet.pl

12.07.2007 13:00:59 · Opublikowano w PLAY news
PLAY wraz z Onet.pl rozdają darmowe startery. Akcja promocyjna trwa od 7 do 14 grudnia 2007 roku, co dzień do rozdania jest 3750 sztuk starterów o wartości 9zł. Aby stać się posiadaczem darmowego startera należy wypełnić formularz na stronie http://play.onet.pl/kolejnystarter9.html . Regulamin promocji dostępny jest tutaj
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Spróbuj Play w Onet.pl”

  1. Podobna akcja na grono.net. Czyżby brakowało do wyrobienia założonego planu i w ten sposób szukają brakujących użytkowników?

  2. P3dr0s, o tym artykuł już gotowy. Niedługo opublikujemy. 😛

  3. Orange ciagle rozdaje startery za darmo. Coz, takie czasy :)))

  4. Bylbym zainteresowany takim starterem ale chcialbym sie dowiedziec czy starter ktory dostane bede musial regularnie doladowywac? Bo w orange bylo chyb a cos takiego ze jak sie nie doladowywuje to trzeba bylo odeslac karte. Jak to jest w tym przypadku? Czytalem regulamin ale nie widzialem nic na ten temat, ale wole sie upewnic.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.