BlogPlay.euPLAY uruchomił nowe Call Center

12.04.2007 12:47:01 · Opublikowano w PLAY news przez Damian Dzierżak

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz pozyskiwaniem coraz większej liczby abonentów PLAY zdecydował się na zwiększenie liczby konsultantów Biura Obsługi Klienta. W tym celu podpisano umowę z trzecim już zewnętrznym Call Center, tym razem w Gdańsku. Do tej pory klientów sieci obsługiwali konsultanci w Poznaniu, Szczecinie oraz w warszawskiej centrali firmy.

Uruchomienie oddziału w Gdańsku, oznacza zatrudnienie w pierwszej fazie ponad 100 konsultantów. PLAY ma zamiar w przyszłości rozwijać gdańską filię i tworzyć kolejne stanowiska pracy.

Centrum Obsługi Klienta w Gdańsku będzie integralną częścią ogólnopolskiego systemu Obsługi Klienta. Od 16 maja dotychczasowi abonenci, użytkownicy oraz potencjalni klienci PLAY, mogą uzyskać pomoc przez całą dobę w Obsłudze Klienta we wszystkie dni tygodnia, łącznie z weekendami i świętami. W godzinach 7-24 Obsługa Klienta odpowiada na każde zapytanie klienta, a w godzinach 24.00-7.00 istnieje możliwość zablokowania kart SIM – w przypadku ich zagubienia lub kradzieży.

Partnerem biznesowym przedsięwzięcia jest międzynarodowa firma Transcom WorldWide, która świadczy usługi CRM/CMS (Customer Relationship Management/Credit Management System), zatrudniająca ponad 16.000 pracowników. Transcom WorldWide oferuje swoje usługi w 29 krajach (72 contact centres), na czterech kontynentach – Ameryka Północna i Południowa, Europa oraz Afryka. Firma współpracuje z największymi kontrahentami branży handlowej, paliwowej, telekomunikacyjnej oraz finansowej.

Be Sociable, Share!
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “PLAY uruchomił nowe Call Center”

  1. Nie korzystam, ale i tak milo.

  2. W tym call center to obsługa tak jak u innych operatorów- raz lepsza raz gorsza- czasami probują człowiekowi ciemnotę wciskać, żeby tylko powiedział ok i się rozłączył…

  3. mpiotrek, moja dziewczyna tez pracuje w call center i mogę Ci powiedzieć że zawsze znajdą się ludzie którzy chcą Ci pomóc mimo że nie zawsze leży to w ich obowiązkach, zdarzają się też ludzi starają się wrobić tylko normę ok 30 sekund na klienta i następny i następny….

  4. A nie Arvato? Nie inwestują już w firmę służącą do obsługi Service Levelu?

  5. shymz – inna firma jakas zewnetrzna – maja porownac jakosc back office ARVATO z ich jakoscia pracy – ale zanim dojda do wprawy – POL ROKU MINIE …

  6. Ciekawe jak dolozenie nastepnych konsultantow wplynie na jakosc obslugi.. oby bylo lepiej. Do tej pory zdarza sie bowiem ze dzwoniac na *600 czeka sie na polaczenie z konsultantem pare minut.. ze nie wspomne ze czasami ten ich cudowny system przelacza mnie na konsultanta z *500 a tym samym rozmowa z taka osoba nie ma sensu..

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.