BlogPlay.euGwiazdkowy prezent PLAY dla Twojej Firmy

11.29.2007 17:08:49 · Opublikowano w PLAY news
Multimedialny operator PLAY wprowadza do oferty kolejną świąteczną propozycję. Tym razem jest to specjalna promocja dla biznesu. Od 30 listopada do 31 grudnia br. dla wszystkich klientów decydujących się na ofertę PLAY dla Firm w taryfie 50 czeka promocja „Play dla firm 50 % taniej” . W ramach tej propozycji abonenci podpisując umowę na 24 miesiące otrzymują 50% rabat na comiesięczną opłatę abonamentową przez 6 pierwszych miesięcy od aktywacji. Dzięki temu koszt jednej minuty do wszystkich sieci wyniesie 14 groszy netto. Pozostałe taryfy w ofercie PLAY dla Firm pozostają bez zmian. Z oferty można skorzystać podpisując umowę w dowolnym punkcie sprzedaży Play. W PLAY dla Firm dostępne są telefony multimedialne najnowszej generacji 3G z dostępem do poczty e-mail oraz umożliwiające szybki dostęp do wszelkich informacji pomocnych w prowadzeniu firmy. Regulamin Oferty Promocyjnej Play dla Firm 50%.pdf
Ulotka
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Gwiazdkowy prezent PLAY dla Twojej Firmy”

  1. Otrzymuje upust 50% z 50 netto a płaci 25 złoty brutto?Czyli 19.5 netto z 50 netto a 25 brutto z 61 brutto.To raczej nie jest 50% abonamentu?

  2. arturjs, nic tylko się cieszyć 😀

  3. A czy promocja ta nie będzie kolidować z promocją dotyczącą przenoszenia numeru, tj. abonament przez pierwsze 3 miesiące za 1,22 zł i telefon w cenie wyższej taryfy?

  4. Będzie kolidować bo to są zupełnie inne promocje. Przy podpisywaniu umowy wybierasz jedną z promo.

  5. No właśnie, dziękuję.
    Nawet w regulaminie tej promocji jest taki zapis. Jak widać nie można mieć wszystkiego.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.