BlogPlay.euPlayset pod choinkę – kolejna multimedialna świąteczna niespodzianka PLAY

11.23.2007 18:50:57 · Opublikowano w PLAY news
Z dniem 26 listopada pierwszy multimedialny operator PLAY wprowadza do oferty Play Karta nową promocję na zestaw z multimedialnym telefonem „playset”. Kolejna propozycja Play to zestaw „Playset”, w skład którego wchodzi multimedialny telefon „playset” marki Huawei wraz z kartą SIM/USIM na której jest kwota 9 zł do wykorzystania na usługi dostępne w Ofercie Play Karta i przypisanym do niej numerem telefonu. Telefon „playset” posiada m.in. aparat fotograficzny, odtwarzacz wideo i MP3 a także wbudowane radio FM. Dodatkowo, dzięki transmisji danych w systemie UMTS telefon ten umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń wideo. „Playset” dostępny jest w ofercie w kolorze srebrnym. Zestaw będzie można nabyć we wszystkich punktach sprzedaży sieci Play w atrakcyjnej cenie 299 zł brutto. Dodatkowo promocyjny zestaw „Playset” objęty jest Ofertą Promocyjną „Pakiet SMS 200”. Promocja nowego telefonu wsparta będzie kampanią w TV, radiu, prasie i Internecie. Oferta promocyjna „Playset” obowiązuje w okresie od 26 listopada do odwołania lub wyczerpania zapasów.
playset_prasa_205x265.JPG
Reg _Playset_v.19.11.2007.pdf
Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “Playset pod choinkę – kolejna multimedialna świąteczna niespodzianka PLAY”

  1. No proszę.
    Oby tylko nie był taki jak Plusfon, bo z tego co wiem (przez kilka dni pracowałam w salonie Plusa bo mój bank tam stanowisko wstawił) wielu ludzi go reklamuje..

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.