BlogPlay.euNowa świąteczna taryfa z tańszymi połączeniami w sieci PLAY

11.23.2007 18:54:47 · Opublikowano w PLAY news
Nowa promocyjna oferta to PLAY abonament 40 zł, różnicująca, po raz pierwszy w ofercie PLAY ceny połączeń w ramach własnej sieci i poza nią. 23 listopada multimedialny operator Play wprowadza do swojej oferty kolejny plan abonamentowy – PLAY abonament 40. Wybierając nowy plan taryfowy Klienci korzystają ze świątecznej promocji „50% tańszy abonament przez 6 pierwszych miesięcy”. Wystarczy, że Klient skorzysta z oferty do końca grudnia 2007. Szczegóły dotyczące cen w ramach nowej oferty:
ramka.JPG
„Wprowadzenie tej taryfy to sprawdzian preferencji naszych klientów. – komentuje wprowadzenie nowej taryf Jacek Hensler, szef marketingu PLAY - Nasze dotychczasowe taryfy zbudowane są na bardzo prostym i identycznym schemacie - takiej samej ceny do wszystkich. Nowy plan abonamentowy pozwala nam sprawdzić jak klienci będą korzystać z modelu opartego o preferencyjne warunki w połączeniach wewnątrz sieci.” Dzięki niskim stawkom Klient Play abonament 40 może nie przekraczając abonamentu: - wydzwonić do 160 minut do Play i sieci stacjonarnych lub, - wydzwonić do 87 minut do innych krajowych sieci komórkowych lub, - wysłać do 480 SMS-ów do Play lub, - wysłać do 266 SMS-ów do innych krajowych sieci komórkowych. Oferta Promocyjna Play Abonament 40.pdf Oferta Promocyjna Play Abonament 40.pdf
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Nowa świąteczna taryfa z tańszymi połączeniami w sieci PLAY”

 1. adriank_1997 napisał:

  dosyć dobra oferta ale dla starszych osób :]

 2. Jak dla mnie bardzo dobra oferta, tym bardziej ze dzwonię dużo do playa xD a stary nie jestem (raptem 20… na karku wiosen) w końcu mogliby obniżyć nieco ceny WAPu

 3. soboliero napisał:

  a MMS-y poza abonamentem?

 4. oferta może ok, jednak klienci nie za bardzo się na nia kuszą.
  heh
  zapewne są już zmęczeni tym różnicowaniem stawek i wcale im się nie dziwie.
  najbardziej śmieszy mnie to, że jak przychodzą to wybrzydzają “jakie to mamy drogie telefony”…. ludzie, gdzie oni mają oczy…. chyba nie odwiedzali konkurencji.

 5. sebastian22 napisał:

  Takie pytanie – czemu ten abonament nie jest promowany na stronie Playa? Jest o tym jakieś info oprócz cenniku w dziale Dokumenty? Bez sensu -z kad ludzie maja wiedziec ze cos takiego istnieje jak sie nie interesuje Playem?

 6. Moze to byc ciekawe rozwiazanie na abonament rodzinny, jednak to taryfa eksperymentalna wiec z pewnoscia mozna sie spodziewac dodatkowych opcji w kolejnej edycji.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.