BlogPlay.euKolejne obniżki cen oraz nowe modele telefonów multimedialnych w Play

11.22.2007 17:53:14 · Opublikowano w PLAY news
Operator komórkowy PLAY ponownie zdecydował się obniżyć ceny telefonów multimedialnych oraz wprowadzić do oferty nowy model Nokia E51 a w ofercie Play dla Firm Nokia E90. Kolejną propozycją w ofercie Play jest klasyczny płaski telefon Nokia E51. Ten elegancki model charakteryzuje się wieloma funkcjami multimedialnymi, dużą pamięcią (karat pamięci 1GB) oraz pojemną baterią. Właścicielem Nokii E51 można zostać już od 1zł podpisując umowę na 24 miesiące i decydując się na abonament Play dla Firm 300. Telefon jest dostępny w ofercie Play Abonament 150 za 99zł oraz w ofercie Play Mix. W propozycji biznesowej Play dla Firm pojawiły się telefony Nokia E90 Communicator, który umożliwia rozmowy na wszystkich kontynentach dzięki obsłudze czterech zakresów łączności GSM oraz filmowa Motorola Z8 już od 39zł w Play dla Firm 300. Obniżce uległa cena tego funkcjonalnego modelu Motorola Z8 przy PLAY Abonamencie 150, który dostępny jest teraz w atrakcyjnej cenie 99zł. Dodatkowo będzie można go nabyć we wszystkich punktach sprzedaży sieci Play, a nie jak do tej pory wyłącznie w sklepach Empik. Fani nowoczesnego telefonu Sony Ericsson W880i będą mogli stać się jego właścicielem już za 1zł decydując się na Play Abonament 150, zawierając umowę na 24 miesiące. Wszystkie powyższe telefony, jak zawsze w PLAY umożliwiają szybki dostęp do Internetu, przesyłanie danych i robienie zdjęć wysokiej jakości. Z propozycji mogą skorzystać klienci zawierający umowę z siecią PLAY w terminie od 23 listopada do końca tego roku. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów zestawów objętych promocyjnymi warunkami.
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Kolejne obniżki cen oraz nowe modele telefonów multimedialnych w Play”

 1. czarlie29 napisał:

  bardzo dobra ceny na SE-W880i 199zł przy abo play50

 2. djswistak napisał:

  a gdzie nowy cennik telefonów?

 3. będzie 😉

 4. Mi się podoba Samsung U700, ale drogi kurczę jest…
  Szkoda, że jego ceny nie obniżyli 🙂

 5. Cena e51 w abo 70 249zł – wymiękłem. Telefon z Symbianem, WiFi. Tylko pytanie jak z dostępnością będzie. Wirtualna słuchawka będzie?

 6. Super. Akurat 16 grudnia będę miał aktywny numer w Playu i biorę I600. Wiecie z jaką wersją Windows Mobile wypuszczany jest ten telefonik (5.0 czy 6.0)?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.