BlogPlay.eu

Pakiet SMS 200 – kampania reklamowa

11.08.2007 21:53:14 · Opublikowano w PLAY news
Nie będę komentował dzisiejszego marketingu wirusowego, gdyż wywołuje on mieszane uczucia wśród wielu osób a ja nie mam zamiaru kolejny raz tłumaczyć jak ja to widzę. Poniżej 3 obrazki przedstawiające 3 osoby z biura prasowego Playa.

marcin_gruszka_abc.jpg

Marcin Gruszka Rzecznik Prasowy Play

 

ewa_sankowska_abc.jpg

Ewa Sankowska PR & Communication Specialist

 

ola_smolarska_abc.jpg

Aleksandra Smolarska PR & Communication Specialist Cała trójka tworzy biuro prasowe naszego czwartego operatora i to właśnie z tymi osobami kontaktujemy się w celu wyjaśnienia naszych wątpliwości co do oferty czy też rożnymi problemami z jakimi się spotykamy. Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić biuro prasowe Playa :)

Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Pakiet SMS 200 – kampania reklamowa”

  1. sebastian22 napisał:

    Niema to jak zaoszczedzic na statystach/aktorach 😉 Nie no ludzie maja bardzo medialne twarze…ta ostatnia Pani miło wygląda…bardzo ważny jest wyglad twarzy-ludzie na to reagują podświadomie. Sama promocja też jest niezła – ciekawe tylko czy te sms wymieniaja sie na mmsy….

  2. khem khem napisał:

    @sebastian tobie chyba chodzi o prezencje:) o ile dobrze zrozumialem 😛

  3. Przyspieszony start redakcyjnego bloga…

    Na początek wypada się przywitać, omówić cele powstania bloga czy chociaż napisać kilka zdań na temat tego o czym chce się pisać. Wstęp taki i moim skromnym zdaniem jest potrzebny dlatego nie rozpisując się za bardzo postaram się przybli….

  4. Zawsze wiedziałem i wiem nadal że Play to super telefonia i jeszcze nie jednym nas zaskoczy.Reklama bardzo ciekawa a nie wazelina pomarańczowa w której ukryta jest opcja z gwiazdką .Już nie raz pisałem na swoim blogu że jeszcze 2 lub 3 lata i Play będzie numer 1 czego Playowi i sobie czyli nam życzę

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.