BlogPlay.euDrożej z Tak Taka do Play

11.05.2007 3:09:20 · Opublikowano w PLAY news
Od początku tego miesiąca wszyscy użytkownicy programu lojalnościowego Happy Taniej w Tak Taku zapłacą więcej za rozmowy i SMSy do Play. Stawka bez względu na staż w Tak Taku będzie wynosić 77 gr za minutę połączenia i 22 gr za SMSa. Wcześniej osoby będące w Tak Taku 8 miesięcy płaciły do Play tak jak do innych operatorów, czyli 59 gr za minutę i 16 gr za SMSa. Teraz zapłacą odpowiednio 18 gr (30,5%) i 6 gr(37,5%) więcej! Jedyny operator, który nie podniósł opłat do Play to Polkomtel, właściciel Plusa, Simplusa i Sami Swoi.
Źródło:

10 komentarze dla wpisu “Drożej z Tak Taka do Play”

 1. khem khem napisał:

  a to mendy ;/

 2. a Polkomtelowi się nie dziwie, że nie podniósł cen…. Oni i tak za każdą minutę przychodzącą dostają wynagrodzenie od Playa 🙂 a tak to zawsze będą mieli najtaniej do Playa 🙂

 3. Stawki interkonektowe dają się we znaki wszystkim prócz Plusowi (dzięki temu, że to on udostępnia infrastrukturę).

 4. HMM wynika z tego ze ludzie odejda z TAK TAK-a i pujda do PLAY lub innego wirtualnego operatora

 5. Filip_lech napisał:

  Nie oskarżając nikogo,ale być może to Play ma wyższe stawki interkonektowe od innych. Dziwne jest, że rzadko zdarza się aby ktoś podwyższał stawki i to tylko do jednej sieci. Jedyne co przychodzi do głowy to chęć zniszczenia młodego, dużo mniejszego konkurenta.

 6. Dużo mniejszy, ale bardzo konkurencyjny i dynamicznie rozwijający się to konkurent… Od początku swojej “pracowniczej” kariery pracuję u operatorów – takie ceny nie mogą raczej odzwierciedlać stawek interkonektowych – faktyczne ceny, jakie każdy operator ponosi za minutę są śmieszne w porównaniu do tych na przykład 77 groszy w taktaku:+)
  Poza tym nie jest to problem Play ( może delikatnie jest ) – nieporównywalnie większy problem będzie miała Era. Play zarabia głównie nie na odbieraniu połączeń a na ich wykonywaniu – i jest najtańszy na rynku. Może Era chce nadrobić straty albo coś w tym stylu – myślę, że już niedługo taka polityka ze strony Ery i Orange ulegnie zmianie, ponieważ na dłuższą metę jest to nierentowne.

 7. to dlatego że P4 nie podpisało porozumień interkonektowych z PTC i PTK
  Polkomtel nie podniósł bo i tak wszystko lata na ich nadajnikach czyli nie ma mowy o interkonekcie tylko roamingu wewnętrznym
  cóż nikt nie chce dopłacać do biznesu tylko zarabiać
  jak play postawi w koncu swoją siec to podpiszą porozumienie i bedzie juz gut…

  Czyli wykonczyc Play… :/

 8. A niech sobie podnoszą stawki. Problem mają Ci którzy są w TAK TAKu i muszą wiecej zaplacic jak chca dzwonic do uzytkownika Play. Nas to nie powinno martwic – tak uważam. To jedno z zagran “swietej” trojcy przeciwko PLAY ale mysle ze to nic im nie da – bo i tak liczy sie ile placimy za rozmowy a to ile ktos placi dzwoniac do nas – juz nas to nie interesuje 🙂

 9. A oto tresc maila jaka otrzymalem od ERY> Wynika z niej ze jednak ze cena polaczenia w programie lojalnosciowym nie ulegla zmianie.

  Wiec nie wiem skad Admin ma takie informacje. oto tresc maila:

  “Witam

  W nawiązaniu do treści listu informuję, iż stosowne powiadomienie zostało przedstawione z zachowaniem wymogu 30-dniowego wyprzedzenia, w formie ogłoszenia prasowego w dzienniku o zasięgu ogólnopolskim w dniu 29-09-2007 r. Wyjaśniam, iż powyższa modyfikacja jest podyktowana specyfiką rozliczeń międzyoperatorskich z P4. Chciałbym nadmienić również, że inni Operatorzy komórkowi i stacjonarni już od pewnego czasu stosują wyższe stawki za połączenia realizowane do P4. W ofercie Tak Tak cena połączeń realizowanych do P4 dotychczas nie ulegała zmianie. Proszę pamiętać, że modyfikacja polega na utrzymaniu ceny bazowej taryfy i oznacza to, że bez względu na posiadany program lojalnościowy przy połączeniu z siecią P4 dla danego numeru zostanie naliczona opłata zgodnie z taryfę.

  Chciałbym podkreślić, że stosowne informacje są przedstawione na stronie http://www.era.pl w Cenniku taryfy. Po wybraniu wskazanej strony głównej wystarczy wybrać opcję Cenniki i dokumenty (dolna część strony), a następnie w opcji Tak-Tak na kartę wybrać link zatytułowany Cennik taryfy Happy w systemie Tak Tak w sieci Era.

  z pozdrowieniami

  Krzysztof Milewski
  konsultant ds. korespondencji
  Internetowe Biuro Obsługi Abonenta sieci Era”

 10. Jak na razie ta informacja pojawila sie tylko na BlogP4, dziwne czyzby Era nie miala zamiaru oficjalnie poinformowac swoich klientow o podwyzce cen polaczen do Play. Hm, na 100% nie bedzie to miła wiadomosc dla uzytkownikow TT. Sam mam starter od 2000 roku w happy taniej i nie podoba mi sie ich posuniecie.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.