BlogPlay.eu

Superfilmowa Motorola Z8 w PLAY tylko w sieci Empik!

10.19.2007 15:29:49 · Opublikowano w PLAY news
Dzięki nowej ofercie PLAY wszyscy Ci, którzy naprawdę kochają kino, mogą w zasadzie z niego nie wychodzić! Od 19 października tylko w sieci Empik dostępny jest superfilmowy telefon Motorola Z8. „PLAY od początku swojego istnienia stawia na multimedia, Empik to też świat gier i multimedialnych rozrywek. Nie jest więc specjalnym zaskoczeniem że supermultimedialny telefon PLAY udostępnia swoim klientom właśnie w Empiku” – uważa Marcin Gruszka, rzecznik prasowy PLAY. Telefon dostępny będzie zarówno w ofercie PLAY Abonament, jak i PLAY Karta. Cena telefonu w zależności od wybranego abonamentu wynosić będzie od 399 zł w taryfie 150 do 1199 zł w najniższym abonamencie 30. Promocja nowego telefonu wsparta będzie kampanią w TV, radiu oraz w Internecie.
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Superfilmowa Motorola Z8 w PLAY tylko w sieci Empik!”

  1. Dziś w Empiku widziałem na żywo – telefon wygląda rewelacyjnie (podobnie jak i cena – tylko, że cena jest rewelka ale dla Playa, nie dla mnie 🙁 ).

  2. ja nie wiem co jest takiego fajnego w tym fonie 🙂 nie lubie wogole motorolek

  3. dziala zdecydowanie lepiej niz ‘V-ki’ 🙂 i nie ma typowego menu motoroli 🙂

  4. Bo ta motka ma symbiana chyba – dlatego jest “inna niż wszystkie” 😀

  5. […] temu do oferty Play weszła Motorola Z8, była ona tylko dostępna w sieci EMPIK. Pisaliśmy o tym tutaj. Prawdopodobnie od jutra pojawi się ona w pozostałych punktach sprzedaży Play. Czyżby EMPIK nie […]

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.