BlogPlay.euNajtańsze minuty i SMSY/ MMSY w abonamencie dla małych firm – pierwsza odsłona oferty PLAY dla FIRM

10.18.2007 14:06:22 · Opublikowano w PLAY news przez Damian Dzierżak

Najtańsze minuty i SMSY/ MMSY w abonamencie dla małych firm – pierwsza odsłona oferty PLAY dla FIRM

PLAY – pierwszy, multimedialny operator komórkowy w Polsce wprowadza ofertę dla średnich i małych klientów biznesowych. PLAY dla Firm to najbardziej konkurencyjna propozycja na rynku oraz najnowocześniejsze, multimedialne aparaty telefoniczne w bardzo konkurencyjnych cenach.

Oferta skierowana jest do klientów prowadzących własny, nawet najmniejszy biznes, tych którzy oczekują specjalnej obsługi i konkurencyjnych taryf obniżających koszty prowadzenia biznesu.

W ramach PLAY dla Firm obowiązują te same płaskie stawki do sieci własnej, jak i do pozostałych operatorów, 1 minuta rozmowy w najwyższym abonamencie kosztuje efektywnie tylko 20gr netto, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach poszczególnych abonamentów oferowany jest pakiet kwotowy na rozmowy, smsy i transfer danych, klienci sami wybierają, na co zostanie on wykorzystany. Im więcej klienci rozmawiają, tym mniej płacą, a także mają możliwość dokupienia dodatkowych pakietów minut dla grupy biznesowej w sieci PLAY.

W PLAY dla Firm dostępne są bardzo konkurencyjne cenowo telefony multimedialne, wyłącznie najnowszej generacji 3G, z dostępem do poczty e-mail oraz umożliwiające szybki dostęp do wszelkich informacji pomocnych w prowadzeniu firmy. Klienci PLAY dla Firm gdziekolwiek są w swoim telefonie na wap.playmobile.pl mają dostęp do kursów walut, kalkulatorów płac oraz danych z giełdy. Klienci biznesowi mogą również kupować telefony dostępne w ofercie indywidualnej. Aktualny cennik telefonów w załączniku.

Play dla Firm oferuje trzy rodzaje abonamentu.

PLAY zadbał o to, aby ci, którzy zdecydują się skorzystać z nowej, biznesowej oferty nie stracili kontaktu ze swoimi klientami. Mogą oni przenieść się do Play dla Firm bez zmiany numeru, a wszelkie formalności związane z przeniesieniem go zostaną załatwione przez konsultantów z PLAY. Każda firma, która zdecyduje się przenieść swoje numery do PLAY przez pierwsze 3 miesiące za abonament zapłaci tylko symboliczną złotówkę!

Oferta dostępna w salonach na terenie całego kraju od 19 października br.

Więcej informacji na stronie dlafirm.playmobile.pl, która ruszy wraz ze startem oferty.

Be Sociable, Share!
Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Najtańsze minuty i SMSY/ MMSY w abonamencie dla małych firm – pierwsza odsłona oferty PLAY dla FIRM”

  1. Stronka dla firm jeszcze coś nie chodzi dobrze.

  2. strona działa tylko link w poscie na blogu jest zły (dobrze napisany ale źle zlinkowany)

  3. Link do cennika telefonów na stronie dla firm jeszcze nie działa. Ciekawe dlaczego. Nie zdążyli czy zmieniają?

  4. Jaki powinien być dokładny aby wejść na tą stronę.

  5. ddluk, brakuje załącznika z cenami telefonów. A tak BTW to zauważyłem, że P1 będzie dostępny od 399 zł …

  6. żadna rewelacja, jak porówna się z erą(“prestiż 300”) to przegrywamy. kiepsko kiepsko. spodziewałem się czegoś lepszego, niema promocji “zbieraj minuty”

  7. do “haras” tylko w ERZE w najdroższym abonamencie który kosztuje 475,80 minuta połączenia z vat-em kosztuje 0,60 więc gdzie masz taniej, a tak a może ktoś zrobi porównanie taryf biznesowych i zobaczymy która sieć ma niskie stawki i dobre telefony za rozsądną cenę czekam na odzew tej propozycji.

  8. hymm zastanawia mnie jedna rzecz. czemu na samej stronce podane są 3 ceny za minute połączenia ( w zależności od abonamentu od 28 do 20gr/min) natomiast w samym cenniku podana jest płaska stawka 49gr/min ? czy te tanie 20 groszy to po prostu wynik dodatkowych x pln w pakiecie złotówkowym ? i w związku z tym po wykorzystaniu tego pakietu płaci się już 49gr? jak to jest :/

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.