BlogPlay.eu

[Aktualizacja] Kruczki w Play dla Firm

10.18.2007 19:14:33 · Opublikowano w PLAY news
Niedawno wróciłem do domu i zaciekawiony nową ofertą PLAYa, zacząłem jak zwykle od regulaminów. :-) Na pierwszy rzut oka rzucił mi się Regulamin Oferty Promocyjnej „Play dla Firm”. Ciekawe, że jest to promocja a nie stała oferta... w każdej chwili może być odwołana. To jednak drobnostka. :-) Spójrzmy na pewien punkt tego dokumentu:
§2. d. Pakiet Złotówek nie obejmuje połączeń z numerami specjalnymi, połączeń w roamingu i międzynarodowych, połączeń przy użyciu usługi „Roaming z kodem”, oraz połączeń wideo.
Jak ktoś jeszcze nie zauważył to podpowiem, pakiet złotówek nie może być wykorzystany na połączenie video! Każde takie połączenie będzie rozliczana poza abonamentem. Oczywistych błędów w Cenniku nie będę się czepiał, bo jak zapewnia Pan Rzecznik na swoim korporacyjnym blogu zostały już one poprawione. Teraz tylko czekać, aż zostaną linki/pliki wszędzie zaktualizowane. Ciekawe jak wyglądają "limity zakupów" wspomniane w Cenniku w 2.3 f). Postaram się w najbliższym czasie dotrzeć do tego, gdyż nie ma tego na stronie WWW operatora - według wyżej wymienionego punktu jest. :P Teraz czas na regulamin dotyczący przeniesienia numeru z innej sieci do Play dla Firm. Tutaj chyba same plusy... Telefon kupujemy po cenie odpowiadającej w Abonamencie wyższym (bierzemy Play dla Firm 50 a dostajemy telefon w cenie z tabelki odpowiednio dla Play dla Firm 125). Do tego abonament za pierwsze trzy okresy rozliczeniowe jest zmniejszony do 1 PLN (1,22 PLN BRUTTO) - tutaj warto podpisać umowę na początku miesiąca. Przy podpisywaniu umowy w ostatnich dniach miesiąca wykorzystujemy nasz jeden upust z trzech dostępnych. W czasie tych pierwszych kolejnych trzech cykli nie możemy skorzystać z innych promocji, chyba że jest korzystniejsza i pogodzimy się z możliwością zapłaty abonamentu bez upustu. Co do oferty pakietu w Play dla Firm... Sytuacja wygląda miło i przystępnie, ale tylko jak podpisujemy umowę na 24 miesiące. Przy wyborze Play dla Firm 50 na czas nieokreślony nie możemy skorzystać z tej fajnej promocji - zgodnie z §2. pkt. 1. Regulaminu Oferty Play dla firm Pakiet. Sytuacja trochę dziwnie wygląda, bo każde źródło podaje inną liczbę minut dostępnych w tym pakiecie. Oficjalnie według dokumentów jest to 100, 200 i 300 minut odpowiednio dla Play dla Firm 50, 125 i 300 (na www operatora oraz wcześniej podawane było na konferencji 100, 250 i 500 minut). Teraz pytanie: Wolimy przenieść numer, mieć tańszy telefon i upust przez 3 cykle, czy pakiety? Otóż Oferty te nie łączą się niestety. :| Aktualizacja z dnia 19.10.2007 r.: Od wczoraj zaszło wiele zmian w dokumentach dotyczących Play dla Firm, są one korzystne dla abonenta. 1. Połączenia wideo są już rozliczane z Pakietu Złotówek. 2. Błędy, literówki wszelkie zniknęły. 3. Regulamin Oferty Promocyjnej „Play dla Firm Pakiet” zawiera już poprawne pakiety, takie jak były pokazane na konferencji i widniały na stronie www operatora. 100, 250 i 500 minut zależnie od wybranego abonamentu. Reszta informacji nadal aktualna. Jak widać wiele się zmieniło. Szkoda jednak, że nie można nadal połączyć pakietów z przenoszeniem numeru. Poniżej zamieszczam aktualne dokumenty, ściągnięte z oficjalnej strony operatora o godzinie 19:55:
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “[Aktualizacja] Kruczki w Play dla Firm”

  1. No coz – diabel tkwi w szczegolach jak zawsze…..ale chyba i tak oferta konkurencyjna prawda?

  2. Spore zamieszanie. ;/

  3. A ja mam przed soba regulamin i zniknal zapis ze polaczenia wideo sa naliczane dodatkowo do abonamentu 🙂

  4. To samo 🙂 dodatkowo w promocji Play Dla Firm z pakietem poprawiono ilość minut do Playa odpowiednio: 100/250/500 dla taryf: 50/125/300.

  5. Poprawiłem. Jeszcze coś powinienem?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.