BlogPlay.euInformacja o cenach w roamingu

09.28.2007 13:46:14 · Opublikowano w PLAY news
Wjeżdżając do kraju ze strefy Euro każdy posiadacz Play otrzyma dwa SMSy z podstawowymi informacjami o roamingu: Oto przykład dla Holandii:
Play: Witaj w Holandii. Koszt polaczenia glosowego do Polski i lokalnego to 1,99 zl/min, koszt polaczenia glosowego przychodzcego 0,99 zl/min
Wiecej informacji o roamingu w Holandii otrzymasz bezplatnie: wysylajac SMS "E" na nr 115 lub dzwoniac na numer +48790500115
Informacje dla innych stref możemy otrzymać wysyłając SMSa na numer 115 z właściwym kodem.
StrefaKod
Strefa EuroE
Strefa 11
Strefa 22
Strefa 33
Informacja o przynależności kraju do danej strefy w Cenniku Oferty Play Serwis bezpłatny na terenie Polski i strefy Euro, w pozostałych strefach wysłanie SMSa na numer 115 płatne zgodnie z cennikiem usług w roamingu. Dzwoniąc na numer +48790500115 możemy odsłuchać informacje o cenach usług w roamingu. Serwis bezpłatny na terenie Polski i strefy Euro, w pozostałych strefach wykonanie połączenia na numer +48790500115 płatne zgodnie z cennikiem usług w roamingu. Klienci, którzy nie mogą odczytywać SMSów powitalnych (niewidomi, niedowidzący lub inne powody) mogą na życzenie aktywować usługę automatycznej informacji głosowej o cenach w roamingu - dzwoniąc do Obsługi Klienta. W takim przypadku, gdy wjadą na teren Unii Europejskiej, Play zadzwoni do nich aby poinformować o cenach usług w roamingu. Dostępne na terenie Strefy Euro, bezpłatne. Załącznik do Cennika Oferty Play (pdf)
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Informacja o cenach w roamingu”

  1. no i dobrze…taka standardowa informacja jest każdemu potrzebna..i jeszcze myślą o klientach, którzy nie mog aodczytać sms-ów…hmm…gratulacje,.

  2. no to czapki z glow 🙂 bardzo mi sie podoba informacja o inicjatywie w strone osob mniej sprawnych 🙂

  3. rzeczywiscie dobry pomysł.respect

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.