BlogPlay.euPLAY w Wiedźmina!

09.14.2007 16:36:32 · Opublikowano w PLAY news

Premiera najbardziej oczekiwanej gry roku tylko w PLAY.

Klienci PLAY jako pierwsi w Polsce będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w multimedialnym przeboju roku, grze Wiedźmin. To jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji przez graczy na całym świecie. „Wiedźmin” to pierwszy tak poważny polski projekt na międzynarodowym rynku gier. Wydawca gry CD Projekt wybrał PLAY na oficjalnego mobilnego partnera gry. “Bardzo cieszymy się ze współpracy z Play. To firma, którą świetnie „czuje” młodych ludzi. W ramach umowy przygotowaliśmy atrakcje nie tylko dla graczy. Nasza współpraca nie będzie polegała wyłącznie na wspólnym wsparciu reklamowym. Wraz z Play oraz jednym z producentów telefonów komórkowych szykujemy na najbliższe miesiące ciekawą akcję” mówi Marcin Marzęcki, Dyrektor Marketingu CD Projekt. „Klienci PLAY to bardzo aktywni gracze, co pokazała nasza wakacyjna akcja na plaży – rozdaliśmy wtedy kilkanaście tysięcy gier – Komentuje podpisanie umowy Jacek Hensler Członek Zarządu PLAY – PLAY daje mobilnym graczom to co najlepsze, dlatego klienci PLAY pierwsi zagrają w Wiedźmina”. Szczegóły tego porozumienia i jego znaczenie dla graczy zostaną ujawnione niebawem.
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “PLAY w Wiedźmina!”

  1. Moze jakaś promocja na gre po wysłaniu smsa :p chyba bym się skusił 🙂

  2. albo jakiś konkurs, co? chętnie bym wygrał taką grę na prywatny użytek;)

  3. GregoryMc napisał:

    doszly mnie słuchy że klienci play jako jedni z pierwszych bedą mogli zagrac (kupic) gre

  4. No i co?? Mamy 17 kod nie dział na stronie nie ma takiej zakładki a pani pod *500 nic nie wie o pakiecie. Wszystko jak na “inną telefonię” przystało. Kiedy bede mógł aktywować pakiet????????????

  5. *wodafone: chyba nie ten news 🙂 A co do Wiedźmina – wg mnie może z nowymi aktywacjami jakiś rabat na grę (bo nie sądzę, że będą dodawać za free nowym abonentom).

  6. Ciekawy jestem co wymyślili w tej grze…Ale w sumie to dobre posunięce że się podpinają do takiego projektu…

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.