BlogPlay.euWakacyjną plażę PLAY odwiedziło ponad 100 tysięcy wczasowiczów

09.05.2007 12:09:51 · Opublikowano w PLAY news
Przez ostatnie dziesięć wakacyjnych weekendów PLAY wraz z telewizją TVN odwiedził ze swoim multimedialnym miasteczkiem plażowym 10 najpopularniejszych polskich nadmorskich miejscowości.

Jednym z największych wydarzeń wakacyjnego, letniego sezonu 2007 w Polsce był niewątpliwie wspólny projekt telewizji TVN i PLAY ”Projekt Plaża”. Miasteczko PLAY oferowało nadmorskim wczasowiczom wiele atrakcji i multimedialnych konkursów. Głównym sponsorem wszystkich nagród był multimedialny operator PLAY. Do wygrania były multimedialne telefony w tym m.in. aparat Samsung F500 – UltraVideo z możliwością oglądania ulubionych filmów i teledysków oraz jedyna w swoim rodzaju - niepowtarzalna biżuteria komórkowa z kolekcji W. Kruka.

Średnio każdą z 10 imprez odwiedzało 10 000 wczasowiczów. Główną atrakcją była możliwość spotkania znanych z telewizji TVN gwiazd. Oprócz nauki tańca, prowadzonego przez gwiazdy programu „Taniec z Gwiazdami”, goście miasteczka mogli grać w siatkówkę, sprawdzić swoje umiejętności w grach na telefonach komórkowych, uczestniczyć w konkursach, surfować po Internecie a na koniec relaksować się podczas masażu. Wieczorami namioty miasteczka zmieniały się w wypełniony po brzegi klub muzyczny.

Projekt Plaża promował jednocześnie multimedialne konkursy PLAY FOTO i PLAY FILM, polegające na nakręceniu wakacyjnego reportażu lub zrobieniu zdjęcia telefonem komórkowym . Zgłaszane prace można było na bieżąco śledzić w specjalnym multimedialnym namiocie PLAY. Szczególnym powodzeniem w namiocie cieszyły się turnieje w grach na telefonach komórkowych podłączonych do ekranów plazmowych.

Telewizja TVN oraz PLAY pragną podziękować wszystkim gościom naszego multimedialnego miasteczka. Mamy nadzieję, że udało nam się rozgrzać chłodne w tym roku polskie plaże i nasi goście miło spędziliście czas

Lista miast, które odwiedził „Projekt Plaża”:

Świnoujście- 27/06- 01/07 Międzyzdroje 04/07 - 08/07 Rewal/Niechorze 11/07 - 15/07 Darłowo 18/07 - 22/07 Mielno 25/07 - 29/07 Kołobrzeg 01/08 - 05/08 Ustka 08/08 - 12/08 Władysławowo 15/08 - 19/08 Gdynia 22/08 - 26/08 Gdańsk 29/08 - 02/09 playtvn002.jpg
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Wakacyjną plażę PLAY odwiedziło ponad 100 tysięcy wczasowiczów”

 1. 10 000?
  kawałek tłumu, można ich nawet pochwalić:)
  Niestety nie udało mi na ani jedną wpaśc całą moją osobą…a chyba jednak szkoda..

 2. Byłem kawałek na projekcie w kołobrzegu…żałuję że na imprezie nie byłem bo podobno fajnie było 😉

 3. Nawet mnie nie denerwujcie… To co zrobił Play to KPINA z ludzi!

  W Gdańsku miało to być od 29.08 do 02.09. Rozumiem, że nie pisali na stronie internetowej co tam się będzie działo, ale NIE PODALI TEŻ MIEJSCA.

  W takim razie zjawiam się na PLAŻY w Gdańsku 2 września w południe – i… NIC TAM NIE MA.
  Dzwonię więc do Obsługi Klienta Play i pytam gdzie to ma być, CZY W OGÓLE JEST – NIKT NIC NIE WIE..! Zaproponowali mi zadzwonić do salonów Play w Gdańsku.
  Dzwonię więc do salonów Play w Gdańsku – NIC NIE WIEDZĄ, a w jednym dziewczyna powiedziała, że też była 29 sierpnia na plaży i NIC NIE BYŁO.

  CO TO MA BYĆ?!?!?!? TO JEST ORGANIZACJA IMPREZY??? Zero szans na znalezienie ich. Liczyli na przypadkowych przechodniów?!?!??

  Dziś na TVN Siedem widziałem relację z Projekt Plaża w Gdyni. Na końcu zapowiedzieli relację z Gdańska i pokazali niedokładnie mapę Trójmiasta, gdzie oznaczone chyba było, że Projekt PLAŻA był gdzieś w CENTRUM Gdańska, być może na rynku/starym mieście. ŻE-NA-DA! Zmarnowałem czas na dojazd z Gdyni i zawiodłem się na Playu.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.