BlogPlay.eu[Aktualizacja]PLAY MIX – szczegóły

09.03.2007 15:05:48 · Opublikowano w PLAY news
Dzisiaj, 3. września, pojawiła się w sprzedaży nowa oferta... Play Mix. Zasady doładowań i cen telefonów prezentowaliśmy wcześniej, dzisiaj przyszedł czas na detale samej oferty. "Wystarczy, że zakupisz dowolny starter Play – 9zł lub 30zł, a następnie podpiszesz z Play umowę na 24 miesiące lub 36 miesięcy w Ofercie Play Mix, wybierając przy tym dowolny telefon multimedialny ze wszystkich dostępnych w Play." - podaje Play na swojej stronie. Żadnej opłaty aktywacyjnej nie ma. W czasie Okresu Zastrzeżonego (trwania umowy) Abonent musi utrzymywać połączenia wychodzące poprzez doładowywanie konta. Może on jednak dopuścić się zablokowania połączeń wychodzących jednak nie dłużej niż na 60 dni. Opłata za przekroczenie okresu ważności połączeń wychodzących wynosi 3 PLN oraz Okres Zastrzeżony jest powiększany o te dni (wydłużenie umowy). Migracje Dostępne zmiany ofert na dzień dzisiejszy:
  • Play Karta -> Play Mix
  • Play Mix -> Play Abonament (dopiero po upływie Okresu Zastrzeżonego)
Niedostępne zmiany ofert na dzień dzisiejszy:
  • Play Abonament -> Play Mix
  • Play Mix -> Play Karta
Zmiany te będą wprowadzane w przyszłości jako promocje. W porównaniu z poprzednimi ofertami więcej informacji znajduje się w Regulaminie Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych, więc radzę lekturę nie tylko Cennika przy podpisywaniu umowy. Oto potrzebne dokumenty do poznania całokształtu Play Mixa: Zastanawia mnie też możliwość przeniesienia numeru z innej sieci do Play Mixa, która według dokumentów jest dostępna... Czyżby trzeba było przenosić numer do Play Karty, tą doładować a następnie do Play Mixa? Nurtuje mnie jeszcze jeden problem. Otóż według strony WWW Operatora: "Jeżeli zdarzy się, że zapomnisz doładować konto na czas i przekroczysz okres ważności dla połączeń wychodzących, przedłużymy Ci umowę z Play o ilość dni bez doładowań, a żadne złotówki, ani zebrane minuty Ci nie przepadną.", zaś według regulaminów jasno jest określone, że środki po upływie okresu połączeń wychodzących są anulowane... Aktualizacja: Powstała promocja regulująca powyższe niezgodności: oferta_promocyjna_lepsze_warunki_w_play_karta_i_play_mix.pdf
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “[Aktualizacja]PLAY MIX – szczegóły”

  1. A co z tą Motorolą która podobno dzisiaj miała wejść do oferty?

  2. co z motorola ??? co z ta wasza niespodzianka bo czekam czekam i sie doczekac niemoge 😉

  3. A ktoś ma już tego mixa? Jak on śmiga?

  4. własnie….dobre pytanie, przydałoby się dowiedziec czy warto się zMIXować:)

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.