BlogPlay.euNowy portal PLAY – komunikat prasowy

08.21.2007 12:56:07 · Opublikowano w PLAY news

Nowa prezentacja usług, nowa wizualizacja, nowa nawigacja to podstawowe zmiany jakie multimedialny operator PLAY wprowadził 20 sierpnia na swoim portalu www.playmobile.pl

Celem zmian jest rozwój społeczności internetowej użytkowników PLAY oraz ułatwienie dostępu do informacji o usługach operatora.

Główny nacisk w projektowaniu nowego portalu położony został na łatwość docierania do informacji i najczęściej wykorzystywanych przez użytkowników funkcji oraz na ułatwienie i ujednolicenie nawigacji w serwisie. Nowy portal w sposób bardziej kompleksowy prezentuje operatora podkreślając korzyści, jakie niesie skorzystanie z oferty PLAY. Przy projektowaniu serwisu skupiono się także na aspekcie związanym z tzw. samoobsługą klienta. Wykorzystane zostały narzędzia interaktywne umożliwiające wybór oferty najbardziej dostosowanej do potrzeb nabywcy np. porównywarka modeli aparatów. Warstwa graficzna została unowocześniona z zachowaniem charakteru marki. Nowa konstrukcja i sposób prezentowania treści zapewnia maksymalną przejrzystość m.in. dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych, multimedialnych narzędzi stosowanych przy budowaniu serwisów internetowych. Przy przebudowie portalu skoncentrowano się także na ulepszeniu dotychczasowych narzędzi ułatwiających tworzenie się społeczności wokół marki PLAY. Bardzo ważne było także to, aby dotychczasowe nawyki użytkowników, mogły zostać zachowane, po to by nie zmuszać ich do uczenia się portalu na nowo. Za zmianę grafiki, opracowanie ulepszonej nawigacji oraz wsparcie w zakresie stworzenia nowej struktury portalu www.playmobile.pl odpowiedzialna była agencja interaktywna K2, z którą PLAY współpracuje od początku 2006 roku.
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Nowy portal PLAY – komunikat prasowy”

  1. Nowy portal wapowy jest tragiczny! Na telefonach, które nie mają możliwości przeglądania stron na pełnym ekranie wygląda okropnie (np. na Z630). Stary wyglądał zdecydowanie lepiej i był bardziej przejrzysty, a dzięki temu, że było białe tło ładnie wyglądał nawet na telefonie bez przeglądarki z full screen’em. Tragedia! Kto daje kolorowe tło do strony mobilnej? Przykładem dla nich powinny być chociażby lajt.onet.pl czy mobi.wp.pl, a oni na siłę starali się go “wybajerzyć” i wyszedł kicz niemiłosierny.

  2. na firefox-ie sie czasami kaszani czy wiesza, ale ogolnie jest fajnie.
    na operze nie ma tego problemu

  3. Ja nie mam nic do zarzucenia. No trzeba sie przyzwyczaić i tyle 🙂

  4. poprawka. jak na FF2.0 najnowsza wersja. wchodze w telefony to stronka wiesza mi przegladarke i trzeba proces wylaczyc.

  5. Wapowa faktycznie troche dziwna…ale portal spoko…może nie idealny ale moim zdaniem lepszy niż wcześniej

  6. nie jest idealny, ale można się przyzywczaić.
    zresztą jak do wszystkiego. Byle się nie zawieszał i pozwalał na logowanie:)

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.