BlogPlay.euRelacja z wyprawy Marcina Gruszki na Mont Blanc

07.20.2007 14:49:14 · Opublikowano w PLAY news

obrazek

Gruszka na wierzbie? Nie, to po prostu Gruszka na dachu! Dachu Europy, jak nazywany jest najwyższy szczyt Alp i Europy - Mont Blanc. Teraz będziecie mieli okazję śledzić wakacyjną wyprawę organizowaną przez sieć PLAY wspólnie z miesięcznikiem Men’s Heath - “PLAY&Men’s Health Expedition”. W wyprawie oprócz dziennikarzy i doświadczonych alpinistów bierze udział Marcin Gruszka, rzecznik prasowy PLAY, który postanowił udowodnić, że SMS-a można wysłać nawet z 4808 m n.p.m.! A tani roaming w ofercie PLAY pozwoli uczestnikom dzielić się z nami wrażeniami z przygotowań, samej wyprawy i powrotu. Śledźcie relację uczestników z wyprawy na Mont Blanc!
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Relacja z wyprawy Marcina Gruszki na Mont Blanc”

 1. potargany napisał:

  niech nie zapomni recznie wybrac opa z ktorym mamy podpisana umowa 😉

 2. hehehe bodoba mi się plakat…z jajem zrobiony. A poza tym szacun dla Gruszki 😉 Moim sukcesem jak narazie jest zdobycie dachu…ale Polski 😀

 3. Plakat brechtowny – PLAYowska Gruszka 😀 Ale serio – pomysł naprawdę hardcorowy 🙂

 4. GregoryMc napisał:

  Pojawiła się ponownie oferta dla pracowników a tu ciszaaaa.
  :)Może jakieś info? Bo jest naprawde ciekawa 🙂

 5. Blondikon napisał:

  no nie, jeszcze gruszki zabrakło na tej górze 🙂 Rzeczywiście plakat odlotowy 🙂 Jak to nowa oferta dla pracowników?Ja nic nie wiem.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.