BlogPlay.eu

PLAY głównym sponsorem Coolbrands

06.27.2007 11:46:36 · Opublikowano w PLAY news
PLAY - multimedialny operator telefonii komórkowej jest sponsorem gali, podczas której zostaną rozdane nagrody Coolbrands. "Coolbrands" to konkurs, którego celem jest wyłonienie najsilniejszych i najmodniejszych marek na polskim rynku. "Badania organizatorów konkursu określiły pięć najważniejszych cech, którymi charakteryzują się CoolBrands, żeby marka była "cool" musi mieć styl, być innowacyjna, autentyczna, oryginalna i wyjątkowa, stąd nasza obecność. PLAY jest dobrym przykładem marki, która wzbudziła olbrzymie zainteresowanie społeczne." - podkreśla Jacek Hensler, Dyrektor Marketingu PLAY. Gala Coolbrands odbędzie się 27 czerwca 2007 r. w Warszawie. Jest ona finałem pierwszej polskiej edycji konkursu Coolbrands, który jest ściśle związany z projektem Superbrands. To kolejne prestiżowe wydarzenie branżowe, które sponsoruje PLAY. Operator był sponsorem kwietniowej gali kończącej drugą edycję projektu Superbrands Polska, którego celem było wyłonienie najsilniejszych marek na polskim rynku. PLAY był także partnerem strategicznym Polskiego Kongresu Reklamy organizowanego przez Stowarzyszenie Agencji Reklamowych oraz Harvard Business Review 23 kwietnia 2007 r. żródło : Komunikat prasowy PLAY
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “PLAY głównym sponsorem Coolbrands”

  1. LG Electronics wprowadził na polski rynek telefon LG KU250, zwycięzcę konkursu „3G for All”. Telefon dostępny jest u operatora Orange oraz w wolnej sprzedaży (bez simlocka). Wkrótce także będzie dostępny w ofercie operatora PLAY.

    LG KU250 jest jednym z najtańszych telefonów 3G obecnych na rynku. Jego orientacyjna cena brutto (bez simlocka) wynosi 499 zł.

    hehe kolejny nowy telefonik 🙂

  2. Troche on szkaradny-ale za to tani. Na stronie http://www.LGE.pl troche sie pospieszyli i napisali, ze juz dostepny w sieciach orange i play 😉

  3. Czy ja wiem,czy taki szkaradny…kwestia gustu…mi sie podoba.Moze niedlugo go wprowadza,to bedzie wiadomo czy wszystko z nim jest ok.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.