BlogPlay.euPLAY ma już ponad 300 salonów sprzedaży

06.04.2007 17:02:20 · Opublikowano w PLAY news
Zaledwie tydzień trwała ogólnokrajowa akcja zmiany wyglądu sieci Germanos i jej połączenie z operatorem PLAY. W tym czasie firma zmieniła prawie 200 sklepów na nową nazwę PLAYGermanos Już w 312 punktach sprzedaży na terenie całej Polski Klienci mogą kupić usługi pierwszego multimedialnego operatora PLAY. Sieć sprzedaży obejmuje: · 230 PLAYGermanosów · 40 Empików (23 nowe punkty sprzedaży) · 37 punktów Arterii w sklepach Media Markt i Saturn · 5 PLAYzone (Warszawa, Kraków, Poznań i Gdańsk) Główną siłę sprzedaży stanowi, przejęta przez P4, sieć sprzedaży Germanos Polska obejmująca obecnie 230 salonów, w tym 70 salonów MPT. Rebranding salonów trwał zaledwie kilka dni. Według opinii specjalistów to najszybciej przeprowadzona zmiana wizerunku – na poziomie zewnętrznym i wewnętrznym - w historii polskiej branży telekomunikacyjnej. ‘’- Zmiany dotyczyły nie tylko wizualizacji salonów na zewnątrz lecz wystroju wnętrz i odświeżenia ich wyglądu. Bardzo istotnym elementem było utrzymanie poziomu sprzedaży i wprowadzenie oferty operatora Play‘’ – podkreśla Michał Wawrzynowicz, Dyrektor Generalny Germanos Polska. Do końca roku sieć sprzedaży PLAY ma obejmować 450 punktów. Obecnie trwa proces weryfikacji ponad 3000 wniosków jakie wpłynęły do operatora z propozycją otwarcia nowych salonów. Równolegle operator rozwija siec dystrybucji usług pre-paid – PLAY karta. Obecnie Play karta jest sprzedawana w ponad 20 tysiącach punktów sprzedaży. Partnerami są największe sieci dystrybucyjne w kraju. Docelowo sieć sprzedaży w tym segmencie ma obejmować 100 000 punktów. Rozwojowi siec sprzedaży towarzyszy rozwój sieci doładowań, obejmująca obecnie przeszło 30 tysięcy punktów.
Źródło:

12 komentarze dla wpisu “PLAY ma już ponad 300 salonów sprzedaży”

 1. Ddluk, powrzucaj tu jakieś różne fotki z różnych punktów PLAY 🙂 🙂 🙂

 2. powiedz mi po co ??

 3. ciekawe, zwłaszcza że Germanos w Silesii nadal jest erowaty…

 4. Aaa np: żeby popatrzeć jakie to ładne salony… niektóre rozwiązania są ciekawe 🙂 np: sprzątaczki 🙂 fajnie, że w mini chodzą, jest na co popatrzec 🙂

 5. foty ….foty…….. dużo fotek pieknych Play`owych dziewcząt w salonach……a mini ? u mnie dziewczyny powiedziały, że w jenasach będą chodzić :/

 6. No niestety nie jesteśmy w posiadaniu takich fotek, ale z miłą chęcia jakieś przyjmiemy 😉

 7. Ddluk, spróbuje jak najprędzej do ciebie wysłać e-mail ze zdjęciem sprzątaczki w PLAY

 8. i co ddluk masz te zdjęcie ???

 9. Fajna Pani 😛 zmioteleczka

 10. kubik, tam jest Erowaty, bo pewnie wlasciciel salonu nie chcial zmieniac na Playa (pewnie sie odlaczyl od Germanosa). Poza tym w Silesii sa jeszcze 2 punkty Playa (Empik i Saturn), wiec 3 nie ma sensu.

 11. ms93 * a czy to czasem nie jest tak, że nawet jak masz franczyzę na Germanosa, to i tak fruu do Play’a? Przecież era oficjalnie zerwała wszelkie stosunki i umowy z Germanosem, więc na jakich zasadach działa ten punkt?

 12. Ja mocno sie zdziwiłam,gdy zobaczylam Play w Germanosie u mnie w miescie(mieszkam niedaleko Wawy).Slyszalam,ze maja byc,ale cos nie chcialo mi sie w to wierzyc.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.