BlogPlay.euMNI Premium i PLAY

06.01.2007 19:03:08 · Opublikowano w PLAY news
MNI Premium, spółka zależna notowanej na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych Grupy MNI, podpisała umowę z PLAY. Jako dostawca treści MNI Premium zajmie się uruchamianiem oraz obsługą serwisów multimedialnych zarówno SMS-owych, MMS-owych, IVR-owych, jak i tych o większym zaawansowaniu technologicznym. Abonenci mogą już korzystać z wysokiej jakości kontentu mobilnego, między innymi gier na komórki firmy Breakpoint, kontentu Spiderman 3 oraz innych znanych marek. Partnerzy pracują nad uruchomieniem kolejnych serwisów multimedialnych. Dzięki współpracy obu firm, klienci PLAY mieli już okazję m.in. wziąć udział w głosowaniu podczas festiwalu Eurowizji.
"Udostępnienie pełnej oferty abonentom PLAY stanowi ważny element w strategii MNI Premium, ponieważ pozwala nam dotrzeć do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Abonenci Play to bardzo ważna grupa docelowa MNI Premium, daje bowiem dotarcie z wyselekcjonowanym, licencjonowanym, wysokiej jakości kontentem mobilnym do grupy odbiorców, zainteresowanych i aktywnie korzystających z multimediów." - tłumaczy Anna Wawrzynowicz, Dyrektor Sprzedaży MNI Premium
źródło: MNI S. A.
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “MNI Premium i PLAY”

 1. scinek007 napisał:

  Widzieliście już troszkę zmnienioną stronkę http://www.playmobile.pl ??? :):):) LUX

 2. sebastian22 napisał:

  wreszcie parka zniknela na rzecz promocji PLAY Lajt….i dobrze bo tamten obrazek byl ze starej kampanii….jedno co mnie zastanawia to to iż w spisie abonamentow nadal jest od 50….

 3. z gory sory za offtopa 😛
  wie ktos moze czy istnieje mozliwosc zerwania umowy w ciagu jakiegos czasu od podpisania tej ze umowy bez konsekwencji dla urzytkownika tak jak to jest np z przedmiotami np lodowka, mikrofalowka itd zakupionymi w sklepie ???
  bym byl wdzieczny za jakies info w tej sprawie:)

 4. scinek007 napisał:

  Ej, a od kiedy ,,tell” będzie sprzedawało usługi PLAY ???

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.