BlogPlay.euZmiany na stronie www.playfoto.pl

05.29.2007 9:13:16 · Opublikowano w PLAY news
Od wczoraj wieczora na stronie konkursu fotograficznego, którego głównym sponsorem jest PLAY możemy znaleźć następujący obrazek:

playfoto.jpg

Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Zmiany na stronie www.playfoto.pl”

 1. djDred napisał:

  mam problem
  chciałem dziś wysłać sms na 72xx i nie mogę. Czy Play jeszcze nie ma jakiejś umowy czy coś na takie nr. ?? (konkurs “najlepszy piłkarz A….)
  , z Orange poszło 🙂

 2. Numery premium sms sa w wiekszosci poblokowane w PLAYu , tez na zaden konkurs nie moge nic wyslac. To jest jeden z powodow , dla ktorych nie mam abo w PLAYu. JEszcze zero informacji na ich www ze takowe numery nie dzialaja.
  Inna telefonia komorkowa :>

 3. 7228 – Wapster
  7254 – Wapster
  7255 – Avantis
  7268 – Mobiltek
  7280 – MNI
  7297 – Pajacyk
  Tylko te z 72xx działają.

 4. Bułka Zmasłem napisał:

  Dzięki BXL za info. Też dziwiłem się, że nie działają Premium i stwierdzam, że to jest żałosne podjeście operatora, tym bardziej, że w cenniku widnieją te numery wraz z cenami. Oj jeszcze dużo czasu minie nim ta sieć stanie się opłacalna i funkcjonalna. Narazie z fuckjonalnością są gdzieś pomiędzy Heyah a MyAvon.

 5. dopestar napisał:

  żenady ciąg dalszy …

 6. droga bułeczko mysle ze operator celowo ich nie uruchamia. jest nowy na tym bolisku i nie dokonca zna jeszcze graczy. podejrzewam ze gdy pozna swoich klientow lepiej to i takie usługi załączy. mnie osobisncie dziwi tylko oferta z wyminaa aparatow

 7. Bułka Zmasłem napisał:

  W takim razie kto ma abonament może zrezygnować z tytułu niezgodności towaru z usługą, czy jak to się nazywa, bo operator leci w ciula.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.