BlogPlay.eu„Uchwyć chwilę także komórką” z PLAY

05.23.2007 15:11:41 · Opublikowano w PLAY news

PLAY, multimedialny operator telefonii komórkowej jest głównym partnerem III edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic, którego hasłem przewodnim w tym roku jest: „Uchwyć chwilę także komórką”.

Współpraca PLAY z National Geographic zaowocowała nową kategorią konkursową – zdjęć wykonywanych za pomocą aparatów wbudowanych w telefon komórkowy. Prace będą oceniane w dwóch tematach: „Fotoblog” oraz „Uchwyć chwilę”. Uczestnicy konkursu mają przesyłać je na stronę www.playfoto.pl , do 31 sierpnia br. Konkurs jest skierowany do użytkowników wszystkich sieci komórkowych.

„Dzisiejsze multimedialne telefony to prawdziwe centra rozrywki, na tyle proste, przyjazne i użyteczne, że towarzyszą nam zawsze i wszędzie.” - powiedział Jacek Hensler, Dyrektor Marketingu w P4 Sp. z o.o – „To najlepszy sposób na dokumentowanie najciekawszych chwil w naszym życiu i na wygodne dzielenie się nimi z naszymi przyjaciółmi”.

PLAY gromadzi wokół siebie społeczność, która kieruje się zupełnie nową multimedialną filozofią, pisze blogi, robi zdjęcia, publikuje je w sieci, przesyła je do swoich znajomych, wykorzystując do tego jedno narzędzie – telefon komórkowy. Na stronie www.playmobile.pl od momentu jej uruchomienia zarejestrowało się 25 tysięcy użytkowników, powstało 8 300 blogów oraz zostało zamieszczonych ponad 200 tysięcy zdjęć.

Źródło: komunikat prasowy PLAY

Źródło:

2 komentarze dla wpisu “„Uchwyć chwilę także komórką” z PLAY”

  1. Mpiotrek napisał:

    Strona http://www.playfoto.pl nie istnieje:)

  2. fakt dziwne to wszystko 😀 ;p

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.